Sorum var Gebelikte genital bölge temizliği?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Gebelikte genital bölge temizliği? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,760 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte genital bölge temizliği?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Cnm niye ilk önce lazere gitmedin hamile kalmadan once
Hamileligim planlı değildi canım, zaten ilk Hamileligim de gitmek istemedim adet sorunum var, o düzelsin ondan sonra gidicem diye planlamistim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şahsi fikrim kurda(eşime) kuzuyu emanet etmem. Aynanın karşısına geç permatikle al
Aynen canım bende permatik kullanıyorum ama aynadan dahi göremiyorum rastgele yapıyorum, karnım çok büyüdü

Tüy dökücü yerine ağda tercih edebilirsin kuzum acı fazla olmuyor ki
Ypk kuzum ya canım çok yanıyor gerçekten, gebeliğin ortasında gitmiştim tobe ettim sonra.d

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar, nasipse hafta içi doğum olabilir. Genital bölge temizliği için tüy dökücü krem kullanılsa bisi olur mu acaba, kuaföre gitmeye korkuyorum zaten sancım var ordaki acıyla kesin doğum başlar 😅
Yardım edecek biri varsa ağda en iyisi ya hem doğum sonrası için de o kadar rahat oluyor ki 40 gün kafan rahat olur normal doğum yapacaksan eğer yapabiliyorsa eşine yaptır

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Yardım edecek biri varsa ağda en iyisi ya hem doğum sonrası için de o kadar rahat oluyor ki 40 gün kafan rahat olur normal doğum yapacaksan eğer yapabiliyorsa eşine yaptır
@Zeynep 73 bu yoruma şaşırman güldürdü 🤣🤣🤣🤣

Normal permatik tavsiye ediyo doktorlar canim sağlık açısından en az tehlikeli olan o çünkü 🥰
Epilatörden permatike geçmek çok koymuştu bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar