Gebelikte Gögüs ucu kaşıntısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Gebelikte Gögüs ucu kaşıntısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,301 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Gögüs ucu kaşıntısı
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 19 haftalık hamileyim gösgüslerim kaşınıyor uçları acıyor yaşayan varmı neden oluyor ilk hamileliğimde yaşamamıştım bu tür şeyler

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Bende de ara ara oluyor o kadar ki koparıp atmak isteyecek kadar çok kaşınıyor canım hormonlardan normal yani :)

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 19 haftalık hamileyim gösgüslerim kaşınıyor uçları acıyor yaşayan varmı neden oluyor ilk hamileliğimde yaşamamıştım bu tür şeyler
Göğüslerin büyüdüğü için canım kaşıma ne kadar kaşırsan o kadar çatlar badem yağı vazelin tarzı şeyler sür nemli kaldığı için hem kaşıntı azalır hem çatlama aşırı olmaz

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
18-19 haftalarda benimde aşırı kaşınıyordu dolunamiyordum aşırı ağrıyordu. Kantoron yağı kullandım sabah akşam çok iyi geldi gerçekten şuan geçti çok şükür canım. Genişlediği için oluyormuş

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Meme uçlarında aynı hassaiyet bende de var. İlk gebeligimde olmamıştı ama bunda oldu,sanki yarılıyormus gibi. Bazen daha fazla hissediyorum acıyı. Sanırım süt bezlerimiz genişliyor meme uçları uyarılıyor diye düşünüyorum bende. Doğuma hazırlık yapıyor vücut demekki.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar