Gebelikte hangi haftada kilo almaya başladınız.

• Konbuyu başlatan EmelOzan
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EmelOzan tarafından oluşturulan Gebelikte hangi haftada kilo almaya başladınız. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,072 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte hangi haftada kilo almaya başladınız.
Konbuyu başlatan EmelOzan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Seçil

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim ilk birkaç ayım sürekli bulantıyla geçtiği için 24.haftada almaya başlamıştım. Şimdi 2. Bebeğime hamileyim 9 haftalık yine bulantılar hat safhada bu sefer ne zaman başlarım kilo almaya bilemiyorum. Şu bulantı olmasaydı 20kg almaya bile razıydım😶 Allah herkese kolaylık versin

Reyhan

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Hepinizin 🌸Dünya kadınlar günü kutlu olsun 🌸
Arkadaşlar hangi haftada kilo almaya başladınız.
Ben ilk hamileliğimde 20 haftada kilo almaya başladım ikinciye hamileyim 13 haftalık midem bulanmıyor ama iştahım yok kilo almadım dikkat ediyorum 20.haftadan önce aldığın kilolar bebeğe gitmiyor zaten kendine alıyosun demişti doktorum ama ondan sonra 20 kilo almıştım 40 günlükken oğlum 16 kilosunu vermiştim bile gören şaşırdı çok çabuk vermişsin diye zayıf biriydim bünyeye bağlı biraz emzirerek verdim sanırım özel bişey yapmadım çünkü

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
İlkinde o kadar çok iştahım açıktı ki bulantidan gözümü acamama rağmen başından beri kilo aldım canım ikinciside ise yirminci haftadan sonra almaya başladım 36+2de doğum yaptım tam ön kilo almıştım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar