Gebelikte İdrar ve suyun gelmesini nasıl ayırt edebilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem6141 tarafından oluşturulan Gebelikte İdrar ve suyun gelmesini nasıl ayırt edebilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 907 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte İdrar ve suyun gelmesini nasıl ayırt edebilir
Konbuyu başlatan Sinem6141
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
Kızlar selam
37+6 haftalık gebeyim sürekli idrara çıkıyorum. Ve hal böyle iken suyum mu geliyor anlamıyorum. İdrar ve suyun gelmesini nasıl ayırt edebilirim? Gelecek anlamayacağım diye çok korkuyorum 🙄
Canım benim suyum gelmedi doğumdan önce hastanede patlattılar o yüzden bı fikrim yok 😘

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam
37+6 haftalık gebeyim sürekli idrara çıkıyorum. Ve hal böyle iken suyum mu geliyor anlamıyorum. İdrar ve suyun gelmesini nasıl ayırt edebilirim? Gelecek anlamayacağım diye çok korkuyorum 🙄
Eğer su kesesi, üst bölgeden ve sıyrık şeklinde yırtılmışsa amniyon suyu sızıntı şeklinde akabilir. Bu nedenle idrar kaçırdığını ya da akıntı nedeniyle ıslaklık hissettiğini düşünebilirsin. Amniyon sıvısı akıntı gibi koyu ve kıvamlı olmaz. Su gibi akışkan yapıda ve açık sarı ya da ıhlamur çayı renginde olur. Su gelmesi açık sarı Ihlamur çayı rengindeymis

Kızlar selam
Bu haftalarda gelmesi biraz erken gibi canım benim 42.haftada sızıntı şeklinde gelmişti sonrada doğuma aldılar zaten suyum azalmştı

Tüm sayfalar yüklendi.