Gebelikte idrar yaparken yanma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde MihribanEbrarin_Annesi tarafından oluşturulan Gebelikte idrar yaparken yanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,135 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte idrar yaparken yanma
Konbuyu başlatan MihribanEbrarin_Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

MihribanEbrarin_Annesi

Ebrar ve Eslemin annesi
Mod
rank
Kızlar bıktım artık şu yanmadan ya çok su içemiyorum gün içinde cuma günü doktor toz yazdı yanma için içtim cuma gecesi bugün pazartesi hala yanmam var tuvaletim geliyor gibi oluyor gidiyirum ama bişey gelmiyor acıyor ufakta olsa nasıl bişey yapip rahatlayabilriim annemlerdeyim eve gidince sağlık ocağına gidicem

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bıktım artık şu yanmadan ya çok su içemiyorum gün içinde cuma günü doktor toz yazdı yanma için içtim cuma gecesi bugün pazartesi hala yanmam var tuvaletim geliyor gibi oluyor gidiyirum ama bişey gelmiyor acıyor ufakta olsa nasıl bişey yapip rahatlayabilriim annemlerdeyim eve gidince sağlık ocağına gidicem
Allah yardımcın olsun canm

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Mecbur doktorun antibiyotik yazacak tozlar gecirmiyorsa Gebelikte guvenli antibiyotikler var

Ipek27

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok çektim önce antibiyotik yazdı kullandım 1 hafta geçmedi tekrar gittim tek içimlik toz yazdı ondan sonra rahatladım aksatma sakin. Kadın doğuma git idrar tetkiti yaptır mutlaka

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Enfeksiyon cok kotu ya allah yardimcin olsun

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Fitil kullanman lzm cnm Bnde de mantar vardı fitil yazmşlrdı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar