Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu

• Konbuyu başlatan Maria
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Maria tarafından oluşturulan Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,837 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Maria
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Maria

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Aynn doktor bişey demedi ilaç veriyor zaten benim kuzenimde öyleydi hamileyken çok sıkıntılı geçti dedi bana endişelendim. Belki aynısını yaşayanlar vardır diye nasıl oldu yada bişey olurmu diye merak ettim
Aynen canım inan olsaydı gerçekten benim bebeğime olurdu o zaman çünkü bu enfeksiyon yüzünden o kadar kötü oldum ki anlatamam sanki her yerime bıçak sapliyorlar gibi hissediyordum akşam olduğu için acilde iyi bakmıyorlar diye Dr gitmedim annem bebeğim öldü de beni zehirliyo sanmış bana bişey olur diye sabaha kadar basimda beklemişti o kadar kötü durumdaydim yani çok şükür o kadar enfeksiyon da bile bişey olmadı bebeğime sende içini ferah tut Rabbim ona ömür vermişse bişey olmaz

M

Maria

Guest
Aynen canım inan olsaydı gerçekten benim bebeğime olurdu o zaman çünkü bu enfeksiyon yüzünden o kadar kötü oldum ki anlatamam sanki her yerime bıçak sapliyorlar gibi hissediyordum akşam olduğu için acilde iyi bakmıyorlar diye Dr gitmedim annem bebeğim öldü de beni zehirliyo sanmış bana bişey olur diye sabaha kadar basimda beklemişti o kadar kötü durumdaydim yani çok şükür o kadar enfeksiyon da bile bişey olmadı bebeğime sende içini ferah tut Rabbim ona ömür vermişse bişey olmaz
Çok geçmiş olsun gerçekten çok şükür benimkisi o kadar ağır değil benim başlarda sancım çok oluyordu ama artık yok öyle bişey hayırlısı inşallah Allah büyüktür

M

Maria

Guest
sağol canım sana da geçmiş olsun sızı mı oluyor
Çok sağol canım idarar yolunda yanmam oluyor bide gebeliğimin ilk ayında sancım falan baya oluyordu gebelikte öncede baygınlık falan geçirmiştim aşırı rahatsız ediyordu şuan bişey yok çok şükür. Ama hâlen devam ediyor tabiki inşallah bir sorun falan çıkmaz..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar