Gebelikte idrarda Protein

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya46 tarafından oluşturulan Gebelikte idrarda Protein başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 533 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte idrarda Protein
Konbuyu başlatan Derya46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyyenur nur

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar idrarinda protein cikan varmi benim oyle cikti doktor sadece bol su ic dedi yumurta ye dedi bununla ilgili onerilerinizi bekliyorum

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar idrarinda protein cikan varmi benim oyle cikti doktor sadece bol su ic dedi yumurta ye dedi bununla ilgili onerilerinizi bekliyorum
Doktora gidin ama doktorun olumsuz söylediklerini kafaya takmayın ciddiyim.... ilk.hamiellegimde neler çektim... senin bebek küçük.. yaşamaz bilmem ne bacağı kisa... son 5 ay hep agladim... 500 gram dedi en son 2 kilo olmustu zar zor doguma yakin.... yaşamadan engellidir diyorlardi... bir doktor hariç medikaldekiler...cok iyi baktılar kizim genetikte olabilir cocuk kucuk belki ama sabırlı ol proteini 2 katına çıkardın yemek listemde bebek buyudu hemde son 1 ayda ... sonra doğurdum devlette ama 3600 gram... simdi 3 yasini bitirdi cok sukur iyi hicbir sorunu yok... kafaya takarsan asil.o zaman hastalanır bebek... hep rahat olcaksin... gebelik bu... stressiz bir gebelik her şeyi önler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar