Gebelikte ilişki yasağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bu22 tarafından oluşturulan Gebelikte ilişki yasağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,015 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte ilişki yasağı
Konbuyu başlatan Bu22
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12+5 haftalik hamileyim doktora sorduğumda iliskiye girme dedi bi sorun varsa söylermiydi en son sorduğumda 9 ay boyunca mi dedgmde yani girmesen iyi olur zaten kistinde var demişti kistin bebeğe bi zararı olur mu bide bı sorun olmadigi halde neden girme denildi bu konuda bilgisi olan varmı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Banada 12+4 günlüktü gittim ilişki yasak dedi bence herkese diyolar

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Merak etme hiç bende de vardı . Hamile kalmadan önce öğrenmiştim bu durumu yani enfeksiyonum olduğunu iki hafta sonra da hamile olduğumu öğrendim 🤭. Çok şükür bir sıkıntı yok dört ay boyunca kontrole gittim tek kullanımlık doz verdi . Beşinci ayda gittiğimde de enfeksiyonun bitmiş dedi doktor. Bence korkulacak birşey yok tabi ki kötü bir durum ama doktorum fazla ilerlemedikçe bebeğe zarar vermez demişti. İlaç ve bol bol su içtim geçti çok şükür. Bide bana hiç ilişkiyi yasaklamadi biz kendimiz bebeğimiz için ilk üç ay istemedik . Yani doktor enfeksiyon için kısıtlamaz bence . Hatta öneriyorlar da ilişkiyi anne rahmi sağlığı için benim doktorum öyle söylemişti bana
Korluyom dogumdan sonrada surerse diye benim ki kasinti yapiyor ölüyorum😭

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kistin patlama durumu olabilir içeride oluşan baskıdan ötürü diye düşünmüş olabilir. Demekki sıkıntılı bir yerde kist. Kafan rahatlaması için başka bir doktora daha git ya da kendi doktorundan daha detaylı bilgi vermesini işte.

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12+5 haftalik hamileyim doktora sorduğumda iliskiye girme dedi bi sorun varsa söylermiydi en son sorduğumda 9 ay boyunca mi dedgmde yani girmesen iyi olur zaten kistinde var demişti kistin bebeğe bi zararı olur mu bide bı sorun olmadigi halde neden girme denildi bu konuda bilgisi olan varmı
Banada ilk 3 ay tavsiye etmiyoruz vicdan azabı çekmek istemiyorsan ilişkiden uzak durmanı tavsiye ediyorum dedi çünkü benim çoğu kez kanamam oldu bu yüzden yasakladı die düşünüyorum ayriyeten kistte var denildi ama bebeğe zararı olmaz dedi rabbimin izni ile 1 haftamız kaldı 3. ayımızın bitmesine sorun kalktı ortadan şimdilik bir sıkıntı yok rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah 🙏☺️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Korluyom dogumdan sonrada surerse diye benim ki kasinti yapiyor ölüyorum😭
Benimde yapıyordu üstelik adet sancısından beter sancı da yapıyordu ama geçti çok şükür. Sen bol bol su iç ve sürekli çamaşırlarını değiştir sürekli temizlenmen lazım ben mesela her gün günde iki üç defa çamaşırlarımi değiştirirdim ve onları sürekli ellerimle yıkar ütüler giyerdim. Doktorum bana enfeksiyon neredeyse bütün kadınlarda var demişti sebebini sorduğumda ise bana kadınlar çok pardon ama lavaboya giderken çıktığınızda yanlış yıkanıyor sunuz demişti 😐🤭

Medine

Kayıtlı Üye
rank

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Benimde yapıyordu üstelik adet sancısından beter sancı da yapıyordu ama geçti çok şükür. Sen bol bol su iç ve sürekli çamaşırlarını değiştir sürekli temizlenmen lazım ben mesela her gün günde iki üç defa çamaşırlarımi değiştirirdim ve onları sürekli ellerimle yıkar ütüler giyerdim. Doktorum bana enfeksiyon neredeyse bütün kadınlarda var demişti sebebini sorduğumda ise bana kadınlar çok pardon ama lavaboya giderken çıktığınızda yanlış yıkanıyor sunuz demişti 😐🤭

Ben iyice yıkıyorum hatta mikrop varsa ölsün diye zeytinyağlı sabunla yikiyorum kasintim varken günde 4 5 kez ic çamaşırımı değiştiriyorum pamuklu bez kullaniyom ama olmuyor geçmiyor ki benimki mantara dönüşmüş bugün dr dedi eşinden de sana bulasmis olabilir eşin de gidip tedavi olsun dedi🤔

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben iyice yıkıyorum hatta mikrop varsa ölsün diye zeytinyağlı sabunla yikiyorum kasintim varken günde 4 5 kez ic çamaşırımı değiştiriyorum pamuklu bez kullaniyom ama olmuyor geçmiyor ki benimki mantara dönüşmüş bugün dr dedi eşinden de sana bulasmis olabilir eşin de gidip tedavi olsun dedi🤔
Eşinden geçmişse ve üstelik mantar varsa ben birşey diyemem inşallah iyileşirsin canım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Eşinden geçmişse ve üstelik mantar varsa ben birşey diyemem inşallah iyileşirsin canım
Eğer mantar varsa karbonhidratı kesmende fayda var besliyor. Eşinde tedavi olması lazım bu durumda mantar bulaşıcı bi hastalık maalesef yıkasanda fayda etmez nemli yada ıslak kalmamasına özen göster pamuklu iç çamaşırları giy hava almasını sağla ve dar kıyafetlerden uzak dur olsun geçmiş olsun

Ben iyice yıkıyorum hatta mikrop varsa ölsün diye zeytinyağlı sabunla yikiyorum kasintim varken günde 4 5 kez ic çamaşırımı değiştiriyorum pamuklu bez kullaniyom ama olmuyor geçmiyor ki benimki mantara dönüşmüş bugün dr dedi eşinden de sana bulasmis olabilir eşin de gidip tedavi olsun dedi🤔va
Bende de öyle bir zaman kaşıntı oluyordu bebekden önce. Sanki parçalayacakmışəm gibi kaşımak istiyordum vajinamı. Ama hamile kaldıkdan sonra gitdi kaşınmam. Yıkanıyordum her akşam ısslak kalıyordu. Bence soukdanda kaşıntı ola biliyor. Bir de ben bi ara şam kullanıyordum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar