Gebelikte ilişki yasağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bu22 tarafından oluşturulan Gebelikte ilişki yasağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,084 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte ilişki yasağı
Konbuyu başlatan Bu22
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende de öyle bir zaman kaşıntı oluyordu bebekden önce. Sanki parçalayacakmışəm gibi kaşımak istiyordum vajinamı. Ama hamile kaldıkdan sonra gitdi kaşınmam. Yıkanıyordum her akşam ısslak kalıyordu. Bence soukdanda kaşıntı ola biliyor. Bir de ben bi ara şam kullanıyordum.
Yıkamak çok zararlı vajinanın ph dengesini bozar daha çok kaşıntı ve daha korunmasız hale getirir. Sebamed markasının vajina için özel ph dengesini koruma ve mikroplara karşı savaşan bi sabunu var onu deneyebilirsin ben kullanmıştım ama o zaman hamile değildim eczaneden sorabilirsin hamilelikte kullanımını kesinlikle normal vücut sabunları yada şampuanla yıkamamak gerekiyor

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Bende de öyle bir zaman kaşıntı oluyordu bebekden önce. Sanki parçalayacakmışəm gibi kaşımak istiyordum vajinamı. Ama hamile kaldıkdan sonra gitdi kaşınmam. Yıkanıyordum her akşam ısslak kalıyordu. Bence soukdanda kaşıntı ola biliyor. Bir de ben bi ara şam kullanıyordum.
O kasinti zaten insanı bitiriyor😣

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
O kasinti zaten insanı bitiriyor😣
Canım benim tahliller bugün çıktı ne yazikki iki aydır biten enfeksiyonum tekrar coşmuş. Doktora ama hocam iki aydır geliyordum yoktu diyordunuz niye tekrar çıktıki😁😂 doktorum diyor ki normal kızım hiç merak etme özelikle de hamile bayanlarda böyle oluyor bı olacak bir kaybolacak çok normalmiş bu dedi, he he çok normal bide siz gelin bize sorun onu verdiği acıları falan 😭😐

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim tahliller bugün çıktı ne yazikki iki aydır biten enfeksiyonum tekrar coşmuş. Doktora ama hocam iki aydır geliyordum yoktu diyordunuz niye tekrar çıktıki😁😂 doktorum diyor ki normal kızım hiç merak etme özelikle de hamile bayanlarda böyle oluyor bı olacak bir kaybolacak çok normalmiş bu dedi, he he çok normal bide siz gelin bize sorun onu verdiği acıları falan 😭😐
Aynen valla bi kayboluyo rahatliyom sorada yavas yavaş basliyo 😭😭😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok ya öldüm öldüm dirildim. Çok şükür bu gebeliyimde 21 +4deyim hala kaşıntım felan da olmadı
Bende 33+1 deyim az kaldi inşallah doğumda gecer dedi dr🤔🤕🌹😞

Eğer mantar varsa karbonhidratı kesmende fayda var besliyor. Eşinde tedavi olması lazım bu durumda mantar bulaşıcı bi hastalık maalesef yıkasanda fayda etmez nemli yada ıslak kalmamasına özen göster pamuklu iç çamaşırları giy hava almasını sağla ve dar kıyafetlerden uzak dur olsun geçmiş olsun
Dr hanim😄😄 benim eşimin ayak
parmaklarinin arasinda var mantar bana ondan bulaşmışsa niye şeyimde çıkmış 😂valla merak ediyom

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aynen valla bi kayboluyo rahatliyom sorada yavas yavaş basliyo 😭😭😭😭

Bende 33+1 deyim az kaldi inşallah doğumda gecer dedi dr🤔🤕🌹😞

Dr hanim😄😄 benim eşimin ayak
parmaklarinin arasinda var mantar bana ondan bulaşmışsa niye şeyimde çıkmış 😂valla merak ediyom
Valla iki aydı rahattı kafam ama ne yapalım oluyor tekrar 😐
Kız Allah iyiliğini versin ayağındaki mantarla seninkinin ne ilgisi var😂😂😂😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Valla iki aydı rahattı kafam ama ne yapalım oluyor tekrar 😐
Kız Allah iyiliğini versin ayağındaki mantarla seninkinin ne ilgisi var😂😂😂😂
😂😂şimdi doktor bana dediki eşinden de sana bulaşmış olabilir düşünüyom mantar onda var ama ayağında olabilirmi diye sacma değilmi esime diyom semden bana bulasmis afedersin diyo sen benim ayaginla mi ilişkiye giriyon mal 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.