Gebelikte ilk 3 ay kac Kilo alinmasi normal

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Susu tarafından oluşturulan Gebelikte ilk 3 ay kac Kilo alinmasi normal başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,308 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte ilk 3 ay kac Kilo alinmasi normal
Konbuyu başlatan Susu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ben 5 kilo verdim kusmaktan yeni yeni almaya başlıyorum 12. Haftadayım. Doktora sordum 4. Aydan sonra kilo alırsın dedi

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk üç ay kaç kilo aldiniz
Genelde ilk aylar bulantı kusma tiksinti vb şeyler olduğu için kimse doğru düzgün kilo alamiyor aksine veriyo yada alıyor ama yediği bebeğe yarıyor kişiden kişiye değişir sen çok yersin sana yarar bebeğe yaramaz veya bebeğe yarar sen kilo almazsın sadece ödem olur sisersin bu kilo durumu biraz degisiyo yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnm ilk hamileligimde son ayda çok sismistim birde kız çok sisiriyo insanı demişlerdi bnde kilo aldım sanıp seviniyodum 😄😄 bnmki kilo değil şişkinlik ödemmis 😂 yediğim bebeğe yaramış 3600 doğmuştu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebe doğdu 3lerde ben yine aynı kurudum kaldım 😄😂😂😂 garibim nasıl seviniyodum az kilolandim diye ödemmis 😂😄😄 o yüzden kilo aldim diye pek erken sevinme yinede tabi almak istiyosan o anca doğum sonrası belli oluyo doğumdn sonra kaldı diyolarya

Son düzenleme:

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Ben oglumda ılk 5 ay stabil gittim kılo almadım aöa 5.cı ayda şak dıye 4 kılo şiştim 😂 sonrakı aylarda öyle 😂🙈 şimdi de ikincye gebeyim 12.haftadayız gecen 9 haftalıkken 500 gram vermişim bu hafta carsamba tekrar kontrol var ama feci yiyorum kılo aldım sanki merakla beklıyorm kontrolden once tartılıyorum 😂🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar