Gebelikte kabızlık sorunu ve sürekli gaz olması normal mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Gebelikte kabızlık sorunu ve sürekli gaz olması normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,193 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kabızlık sorunu ve sürekli gaz olması normal mi?
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar selamın aleyküm,öncelikle cümlemize hayırlı sağlıklı bir yıl diliyorum ☃️🐞benim sorum 7 haftalık gebeyim ve kabızlık sorunu yaşıyorum şişkinliklerim oluyor ve sürekli gazım oluyor nedendir? Şimdiden teşekkür ederim🌼
Gebelikte yaşanan seyler cnm ama dikkat etmen lazım, yediğine içtiğine

H

HacerE

Guest
Hanımlar selamın aleyküm,öncelikle cümlemize hayırlı sağlıklı bir yıl diliyorum ☃️🐞benim sorum 7 haftalık gebeyim ve kabızlık sorunu yaşıyorum şişkinliklerim oluyor ve sürekli gazım oluyor nedendir? Şimdiden teşekkür ederim🌼
9 ay boyunca gaz sikintisi yasadim. Ve iki ay önce dogum yaptim bebegimde cok fena gazli

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte değişen hormonlar yüzünden vücut yapısı alt üst oluyor resmen yapmam dediğin şeyleri yapar yemem dediğin şeyleri yersin hiç olmayan şeyler olur genellikle 😂
Bende gaz olurdu eşim yanımda olurdu kivranirdim sancidan gaz sancısı bana diyor niye hep senin sancin gece oluyor doktora gidek derdi yok derdim çünkü yanımda gaz yapamiyordum arada bazen kaçıyordu😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

9 ay boyunca gaz sikintisi yasadim. Ve iki ay önce dogum yaptim bebegimde cok fena gazli
Bende yaşadım 30 kadar

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm gebelikte yaşanacak normal durumlar bunlar.. kabızlık yapan yiyecekelr fazla tüketme

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende gaz olurdu eşim yanımda olurdu kivranirdim sancidan gaz sancısı bana diyor niye hep senin sancin gece oluyor doktora gidek derdi yok derdim çünkü yanımda gaz yapamiyordum arada bazen kaçıyordu😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yaşadım 30 kadar
Ben bişeyler bahane ederek odadan kaçıyorum öyle durumlarda 😂😂

...

Moderator
Mod
rank
Aleyküm selam canım.Hayırlı olsun.Gazda kabızlıkta gebelikte normal.37+1 haftalığım gaz şişkinliğiyle yaşıyorum.Kabızlık olmaması için akşam yatmadan iki kaşık zeytinyağı içiyorum içine birkaçç damla limon ile.😊

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Aleyküm selam canım gebelikte kabizlik normal kayisi meyve suyu tüketebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar