Gebelikte kabızlık sorunu ve sürekli gaz olması normal mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Gebelikte kabızlık sorunu ve sürekli gaz olması normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,162 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kabızlık sorunu ve sürekli gaz olması normal mi?
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar selamın aleyküm,öncelikle cümlemize hayırlı sağlıklı bir yıl diliyorum ☃️🐞benim sorum 7 haftalık gebeyim ve kabızlık sorunu yaşıyorum şişkinliklerim oluyor ve sürekli gazım oluyor nedendir? Şimdiden teşekkür ederim🌼
Ahhh ahhh hiç bitmiyor sanki ne zaman düzene giricem diyorum bende çok sancı veriyor birde doktor ilaç verdi o bile bir işe yaramaz oldu şunu ye iyi gelir şunu iç iyi gelir denen her şeyi denedim bende 🤦🤣

Ahhh ahhh hiç bitmiyor sanki ne zaman düzene giricem diyorum bende çok sancı veriyor birde doktor ilaç verdi o bile bir işe yaramaz oldu şunu ye iyi gelir şunu iç iyi gelir denen her şeyi denedim bende 🤦🤣
Ah canısı sorma valla belirtiler üst üste enkaza döndüm iyice😅😅😂😂😂😩😩🤔🤔

Bende aynıyım günler geçmiyor sanki Allah'ım sag Salim versin evlatlarimizi kucagimiza ama 23 haftalık Ken dayanacak gücüm kalmadı ağrılarım sancılarım var şimdiden daha ne olabilir ki dediğim anda hoooop yenisi ekleniyor 🤣🤣🤣🤣🤦🤦🤦
Ay sorma valla canım aynen 😂😂Rabbim hepimize kolay hamilelik nasip etsin doğumumuzu da kolay eylesin inşaAllah kimseye muhtaç etmesin canım benim ♥️ben yemeğimi bile kendim yapamıyorum kokuları vuruyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar