Gebelikte kabızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Gebelikte kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,538 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kabızlık
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamilelikten öncede çok kabızlık sorunu olurdu hamileliğin ilk haftalarında çok çektim sabah uyanınca 3 -4 tane kuru kayısı yiyorum üzerine bir bardak ılık su içiyorum çok işe yarıyor dene istersen
Sabah aç karnına triod ilacı ve zofer mide bulantısı ilacı içiyorum ondan sonra bende bir istah kapanıyor zaten mide bulantılarıyla basım dertte 2 günde bir serum yiyorum birde sizin dediklerinizi deniyim inşallah fayda eder ya cok zor bir durum rabbim bütün hamile adaylarımiza yardım etsin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
aranıza yeni katıldım kızlar 17 haftalık hamileyim kabızlık sorunum var 15 gün 1 haftadan fazla büyük abdeste çıkamıyorum bir oneriz var mı basur var kabızlıktan kanamam oluyor
Geçmiş olsun canım bahsettiğin çok uzun bir süre ve normal değil en iyisi bi dra görünüp gebeliğe uygun bi ilaç kullanman

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bahsettiğin çok uzun bir süre ve normal değil en iyisi bi dra görünüp gebeliğe uygun bi ilaç kullanman
Allah razı olsun canm bende çok ilaç kullanmamk için birşey demedim ama mecburen ilaç almm lazım bir danısicam birde arkadaşlar birşeyler önerdi birde onları denicem şuan inan makatimin üstüne oturamiyorum tez zamnda geçer insalalh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle başa gelen çekiliyo seve seve hemde 🤗
Sağlıkla gelsin de mecbur doguruna kdar çekicez 😀 daha dün öğrendim cinsiyetini inanın baygın bir vaziyetteydim sevinemedim bile halim yoktu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canm bende çok ilaç kullanmamk için birşey demedim ama mecburen ilaç almm lazım bir danısicam birde arkadaşlar birşeyler önerdi birde onları denicem şuan inan makatimin üstüne oturamiyorum tez zamnda geçer insalalh
Ne kadar az ilaç o kadar o kadar iyi ama devam etmesi riskli olabilir bağırsak yapışmasına daha nelere nelere sebep olabiliyor. Kayısı meyve suyu çok iyi geliyordu bana dene istersen küçük oğlumda baya sıkıntı yaşadık ona da her gün 1 yemek kaşığı kadar hakiki zeytinyağı içiriyordum sen içecek olursan yarım çay bardağı falan iç bağırsakları yumuşatır normalde iyi gelir ama senin uzun zaman olmuş önce ilaçla düzene girsin sonra bunlarla devam edersin canım bebeğe zararı olacak hiçbir ilacı yazmaz drlar merak etme

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar az ilaç o kadar o kadar iyi ama devam etmesi riskli olabilir bağırsak yapışmasına daha nelere nelere sebep olabiliyor. Kayısı meyve suyu çok iyi geliyordu bana dene istersen küçük oğlumda baya sıkıntı yaşadık ona da her gün 1 yemek kaşığı kadar hakiki zeytinyağı içiriyordum sen içecek olursan yarım çay bardağı falan iç bağırsakları yumuşatır normalde iyi gelir ama senin uzun zaman olmuş önce ilaçla düzene girsin sonra bunlarla devam edersin canım bebeğe zararı olacak hiçbir ilacı yazmaz drlar merak etme
Bir konusucam doktorumla evet canm benim kabızlığım çok uzun zamandır var sizin dediklerinizi denicem Allah'ın izniyle iyi olurum inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.