Gebelikte kaburga batması yaşayan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Irmak tarafından oluşturulan Gebelikte kaburga batması yaşayan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,822 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kaburga batması yaşayan var mı
Konbuyu başlatan Irmak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda kaburga batması yaşayan var mı? Sağ kaburgam kırık gibi acıyo. Resmen hareket edemiyorum. Buarada 39 haftalığım. Bu ağrıyla nasıl doğum yapıcam bilmiyorum. 😔
Of anam of o kaburga ağrısı oturamamak uznainca geçmemesi ayakta bile duramamak 2 gebeliğim de de yaşadım sanırım bazı bebisler oraya çok yükleniyor yada bazı gebelerde iç karın daha geniş diye orda Ağrı olabiliyor daynnn 1 hafta kaldı bacım. Sağlıkla kucağına al inşallah 💗

Irmak

Kayıtlı Üye
rank
Of anam of o kaburga ağrısı oturamamak uznainca geçmemesi ayakta bile duramamak 2 gebeliğim de de yaşadım sanırım bazı bebisler oraya çok yükleniyor yada bazı gebelerde iç karın daha geniş diye orda Ağrı olabiliyor daynnn 1 hafta kaldı bacım. Sağlıkla kucağına al inşallah 💗
Ay ya sadece kendimde var sanıyodum. Yani artık kesin kaburgam kırık diyodum. İnşallah sağlıcakla doğsunda yavrum o sancıda geçer artık 🥰😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay canım tam olarak aynısı sayılır mı bilmiyorum ama 28 haftalıken filan kaburgalarım da ağrı başladı dokunamıyorum bile o kadar ağrıyordu. Doktorum normal bebek büyüyor ve alana ihtiyacı var demişti. Şimdi 29+3 oldum ve çok şükür ağrı geçti şimdilik alanı açıldı her halde bakalım Allahım hepimizin yardımcısı olsun ilerleyen zamanlarda 😊
Amin canım inşallah. İnşallah tekrardan yaşamazsın o ağrıyı son haftada çok zor oluyomuş valla

Ay canım tam olarak aynısı sayılır mı bilmiyorum ama 28 haftalıken filan kaburgalarım da ağrı başladı dokunamıyorum bile o kadar ağrıyordu. Doktorum normal bebek büyüyor ve alana ihtiyacı var demişti. Şimdi 29+3 oldum ve çok şükür ağrı geçti şimdilik alanı açıldı her halde bakalım Allahım hepimizin yardımcısı olsun ilerleyen zamanlarda 😊
Amin canım inşallah. İnşallah tekrardan yaşamazsın o ağrıyı son haftada çok zor oluyomuş valla
Aynen kuzum.benim ilk gebeliğimde son haftalarda çok oluyordu uzan ayaklarıni havada tut iyi geliyor ben hep öyle yaoardim
Tmm canım deniyim inşallah teşekkür ederim 🌹😘

Pınar Avcı

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım. 2 haftadır vardı bende zaten ama. Bugün artık kolumu bile kımıldatamıyorum

Doğum sancısı gibi bi ağrı bu ya mahvoldum kaç gündür ☹️ sanada çok geçmiş olsun canım

Doğum sancısı gibi bi ağrı bu ya mahvoldum kaç gündür ☹️ sanada çok geçmiş olsun canım
Kızlar aranızda kaburga batması yaşayan var mı? Sağ kaburgam kırık gibi acıyo. Resmen hareket edemiyorum. Buarada 39 haftalığım. Bu ağrıyla nasıl doğum yapıcam bilmiyorum. 😔
Doğumdan sonra geciyo o acı canım allah yardimcin olsun sağsaglim kucağına almak nasip etsin

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha 26 haftadayım öğle çok ağrım oluyor ki işte uzanıp dinlenemiyorum sandalye üzerinde göğüs altım ve sırtım aşırı ağrıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar