Gebelikte kahverengi Kanama normal mi

• Konbuyu başlatan Emine gürpınar
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine gürpınar tarafından oluşturulan Gebelikte kahverengi Kanama normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,736 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kahverengi Kanama normal mi
Konbuyu başlatan Emine gürpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dm.dzyl
H

HandeKaran

Guest
Benim 32. Haftada oldu doktor bulamadı bebek plasentadan ayrıldı 38 hafya acil sezaryan oldum bebegım saglık durumu iyi şuan evimizdeyşz ama 15 güm yogun bakımda kaldı aksatmadan doktora gidin iyice baksın

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Benimde başıma 15.haftada geldi bu haftalar için normal değil dedi ve istirahat verdi. Sonrasında tekrar yaşadım progestan kullanıyordum bu hafta bıraktım. Sizde dinlenin ilaç verdiyse kullanın inşallah bisi olmaz bu haftalarda düşük ihtimali çok çok az. Sağlıkla gelsin bebeğiniz

T

Tuğbanur A.Y

Guest
14.haftamdayım sabah koyu kahve rengi kanamam oldu.doktora gittim bebekte bi sorun yok ama kanama neden oldu bilinmiyo başına böylr bişey gelen varmı ve tekrar olırmu
Benim 6 haftalıkken gelmişti düşük tehlikesi var diyip ilişkiyi yasaklamıştı doktorum fitil kullanmıştım geçmişti 12.haftadan sonra normale dönmüştü seninki biraz değişik anlam veremedim ama belki içinde kalan eski bi kanda olabilir bir anda gelip geçmiştir kendini takip et canım sürekli ne olur ne olmaz

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben evde test yaptim hamile oldugumu ogrendim aradan 2 saat sonra kahverengi akinti geldi birseyde olmadi sukur bazen eski adet kani olabiliyor adet zamani gelince cikariyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar