Gebelikte kalça ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SemaCan tarafından oluşturulan Gebelikte kalça ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,244 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kalça ağrısı
Konbuyu başlatan SemaCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım gittim bugün doktora. Hiç bı sorun yok zaman geçtikçe bu tür ağrılar olabilir çocuğun büyümesiyle alakalı dedi çok normal dedi. Eğer istersen magnezyum kullanabilirsin dedi
İyi sevindim canım aynen bebek büyüdükçe ağrılar artıyor maalesef magnezyum kullanırsan bi nebze de olsa rahatlatır. Yazdırsaydın keşke eczaneden normal almaya kalktın mı 50 küsur lira tutuyor yazdırınca 10 15 anca sanırım

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
İyi sevindim canım aynen bebek büyüdükçe ağrılar artıyor maalesef magnezyum kullanırsan bi nebze de olsa rahatlatır. Yazdırsaydın keşke eczaneden normal almaya kalktın mı 50 küsur lira tutuyor yazdırınca 10 15 anca sanırım
Şimdilik sadece çok iş yaptığımda ayakta çok kaldığımda falan agriyo o yüzden gerek duymadım. Ama tabi bu süreçte daha çok artarsa mutlaka yazdırmayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim eğer yazdır demeseydin gidip onca para verip alırdım Allah razı olsun canım 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Şimdilik sadece çok iş yaptığımda ayakta çok kaldığımda falan agriyo o yüzden gerek duymadım. Ama tabi bu süreçte daha çok artarsa mutlaka yazdırmayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim eğer yazdır demeseydin gidip onca para verip alırdım Allah razı olsun canım 🙏
Anladım canım dediğin gibi ilerlerse alırsın o zaman rica ederim sende de Allah razı olsun🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.