Gebelikte Kan tahlili değerleri

• Konbuyu başlatan Şeyma
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma tarafından oluşturulan Gebelikte Kan tahlili değerleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 604 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Kan tahlili değerleri
Konbuyu başlatan Şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeyma
Ş

Şeyma

Guest
Merhaba,

8 haftalık hamileyim. E nabızdan kan sonuçlarıma bakıyorum ama hamilelik için beta hcg değeri yazmıyor. Farklı bir değer var mı acaba 🤔

Miniğimin kalp atışını göremedik pazartesi yeniden doktora gideceğiz. Bizede dua edin güzel hamiş anneler 🥰

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,

8 haftalık hamileyim. E nabızdan kan sonuçlarıma bakıyorum ama hamilelik için beta hcg değeri yazmıyor. Farklı bir değer var mı acaba 🤔

Miniğimin kalp atışını göremedik pazartesi yeniden doktora gideceğiz. Bizede dua edin güzel hamiş anneler 🥰
Rabbim yardimcin olsun inşallah herşeyin hayirlisi olur ben 10 haftalikken kalp atişini duydum

Ş

Şeyma

Guest
Rabbim yardımcın olsun canm 🙏
Teşekkürler Amin inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardimcin olsun inşallah herşeyin hayirlisi olur ben 10 haftalikken kalp atişini duydum
Amin inşallah 🙏 geçen pazartesi doktora gittim hemen perşembe gel alıcaz kalbi durmuş dedi ama ben biraz daha beklemek istedim. İnşallah miniğim sağlıklıdır.

Rabbim sizin bebeğinizede uzun sağlıklı ömürler versin inşallah 🙏 öp

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler Amin inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah 🙏 geçen pazartesi doktora gittim hemen perşembe gel alıcaz kalbi durmuş dedi ama ben biraz daha beklemek istedim. İnşallah miniğim sağlıklıdır.

Rabbim sizin bebeğinizede uzun sağlıklı ömürler versin inşallah 🙏 öp
inşallah cnm.benim.Rabbim hayirlisini nasip eder inşallah bebeyin sağkilidir

Ş

Şeyma

Guest
Amin inşallah 🙏 çok teşekkür ederim 😊 Rabbim sizinde evlatlarınıza uzun ömürler versin inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar