Gebelikte kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cicejjkk tarafından oluşturulan Gebelikte kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 575 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kanama
Konbuyu başlatan Cicejjkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım vardı bitti az önce oldu akintili kanama şeklinde şimdide sancı var hareket ediyor ama sancı yapiyor
Kaç haftalıktı bebeğin canım? İlacın bittiyse oda kötü alsaydın keşke tekrar. Hastaneye gidemiyor olmakta kötü içi içini yiyor insanın. İnşallah bi sıkıntı olmaz canım ya dikkat et ama. Elinden geldikçe, mecbur kalmadıkça kalkma yerinden uzan dinlen sürekli

Cicejjkk

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıktı bebeğin canım? İlacın bittiyse oda kötü alsaydın keşke tekrar. Hastaneye gidemiyor olmakta kötü içi içini yiyor insanın. İnşallah bi sıkıntı olmaz canım ya dikkat et ama. Elinden geldikçe, mecbur kalmadıkça kalkma yerinden uzan dinlen sürekli
Canım öle yapıyorum ama sancı rahat vermiyor 29 haftalik oldu canım inşallah canım

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Bugün sormuştum ama.az önce hafif kanama geldi sancimda var neden olur şehire uzağım
Doktorun yokmu tada aile hekimi telden ulas bende ilk basta olmustu igne yazdi haftada 1 proluton depot ve 2 hafta wc harici hic ayaga kalkmadan yattim ilk baslarda lekelenmeydi 8 haftalikken bir sabah kanama oldu ayni sekil devam etim igne ve sadici yatak istirahat

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar