Sorum var Gebelikte kanaması olan arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Gebelikte kanaması olan arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,530 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kanaması olan arkadaşlar
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben galiba ya gebeyim ya değilim saçma sapan bir durum var ama şuan testlere göre gebe gibiyim ama kanamam var daha doğrusu akışkan bir sıvı geliyor ve içinde lekeler var kahverengi arada bir rengi pembeye çalan. Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda? süreç nasıl işledi? Sonucu nasıl oldu?
Cevaplarınızı telefon başında bekliyorum 🙂
Canım sen kesin hamilesin bende böyle oluyordu akıntının içinde ince ince pembemsi şeyler gecen ki konunu da baz alırsak hamilesin 😍🤗

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen kesin hamilesin bende böyle oluyordu akıntının içinde ince ince pembemsi şeyler gecen ki konunu da baz alırsak hamilesin 😍🤗
Yaaa peki bişey ilaç vs verdiler mi çok garip ya ilk çocuğumda hiç böyle şeyler olmadı direk regl olmadım baktım hamileyim bu ne garip bişey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bi doktora gitsene sen yaaa allah korusun baska birsey olur hic zaman kaybetme
Kız gittim gittim asalak çıktı soru soruyorum adama adam diyoki olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım verdim kanı ilk 15 çıktı bu gğn bi daha aldılar o belli değil

Kuzum kanama da durdu aslında şimdi bişey akıyor içindede kan var
Ay çok ilginç ya acaba yerleşme vs mi dicem bu kadar uzun sürüyor mu hiç bir fikrim yok 🤦🏻‍♀️

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok ilginç ya acaba yerleşme vs mi dicem bu kadar uzun sürüyor mu hiç bir fikrim yok 🤦🏻‍♀️
Kız öyle hesaplıyorum yok böyle yok bak kaba hesapla 27 kasım ilk adet tarihim 24 aralıkta tam regl günümde 4 5 günlük kanamam oldu erken bitti şuan test pozitif veriyor ve en son birlikteliğimiz aralığın 10 u yani bu hesaba göre kasımdaki reglinin 1. Gününü baz alsam 5 hafta lık hamileyim ama beta hcg 15?? 😂 24 aralıktaki kanamayı baz alsam eşimle bacı gardaş sayılırız 😂 yani bu ne perhiz bu ne lahana turşusu 😂😂 test pozitif veriyor hahaha ay deliricem 😂

Bugün yapılan kan tahlilinin sonucu ilk yapılandan daha düşük kızlarr ben hamile değilim bu durumda yada kimyasal gebelik

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yaaa peki bişey ilaç vs verdiler mi çok garip ya ilk çocuğumda hiç böyle şeyler olmadı direk regl olmadım baktım hamileyim bu ne garip bişey

Allah allah kan tahlili verdin mi peki kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız öyle hesaplıyorum yok böyle yok bak kaba hesapla 27 kasım ilk adet tarihim 24 aralıkta tam regl günümde 4 5 günlük kanamam oldu erken bitti şuan test pozitif veriyor ve en son birlikteliğimiz aralığın 10 u yani bu hesaba göre kasımdaki reglinin 1. Gününü baz alsam 5 hafta lık hamileyim ama beta hcg 15?? 😂 24 aralıktaki kanamayı baz alsam eşimle bacı gardaş sayılırız 😂 yani bu ne perhiz bu ne lahana turşusu 😂😂 test pozitif veriyor hahaha ay deliricem 😂

Bugün yapılan kan tahlilinin sonucu ilk yapılandan daha düşük kızlarr ben hamile değilim bu durumda yada kimyasal gebelik
Bence bambaşka bir şey var 😂😂

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben galiba ya gebeyim ya değilim saçma sapan bir durum var ama şuan testlere göre gebe gibiyim ama kanamam var daha doğrusu akışkan bir sıvı geliyor ve içinde lekeler var kahverengi arada bir rengi pembeye çalan. Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda? süreç nasıl işledi? Sonucu nasıl oldu?
Cevaplarınızı telefon başında bekliyorum 🙂
Hayırlısı olsun en azından öyle kanamam var benim direk kanama oluyor allah bağislasin

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank

İlaç falan kullanmadın canım geçti zaten sürekli olmadı bu durum hastaneye gittikten sonra kalp atışını duyunca floik asite başladım

Eğer 15 den düşük çıkmışsa diğer sonuçtan kimyasal gebeliktir canım çok geçmiş olsun begümüm

Tüm sayfalar yüklendi.