Gebelikte karın ağrısı normal mi kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan Gebelikte karın ağrısı normal mi kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 731 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte karın ağrısı normal mi kizlar
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yenibebe

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba kızlar gebelikte kasık ağrısı karın ağrısı bazen bel agrisi bunlar normal mi 9+5 teyim bugün karnım agridi kasıklarım iki taraflı acaba normal mi bebek için hep endişeleniyorum normal zaman da bir de böyle karın ağrısı falan olunca korkuyorum
Norml adaşım 😀🙋‍♀️ bebek yerleşiyor agrı yapabilir

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba kızlar gebelikte kasık ağrısı karın ağrısı bazen bel agrisi bunlar normal mi 9+5 teyim bugün karnım agridi kasıklarım iki taraflı acaba normal mi bebek için hep endişeleniyorum normal zaman da bir de böyle karın ağrısı falan olunca korkuyorum
Evet canım normal amma şidetli olursa doktura görun

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Bebek zamanla büyür yerleşir olur arada ağrı canım devamlı ve geçmeyen ağrılara dikkat et 👍

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Bebem çoktan yerleşmiş zaten bence doktoruna danışmalısın ben ilkinde bi anda ağrı duydum sonra kanama 7 haftalıktı düştü sen önlemini al ne olur olmaz gerisi takdiri ilahi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebem çoktan yerleşmiş zaten bence doktoruna danışmalısın ben ilkinde bi anda ağrı duydum sonra kanama 7 haftalıktı düştü sen önlemini al ne olur olmaz gerisi takdiri ilahi
Bebek*

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar