Gebelikte kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm tarafından oluşturulan Gebelikte kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,374 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Begüm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çilem ak

Begüm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bı sorum daha olacak 32+3 haftalık gebeyim idrarımı yaparken kasıkta ağrım oluyor neyden kaynaklanirki

Begüm

Kayıtlı Üye
rank
Zannetmiyorum canim benim ya ilk çocuğumda hiç biyle bişey olmamıştı ki baskı hissi çok farklı oluyor :(

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
2 gün önce aynı sikayetlerim vardı ve hâlâ devam ediyor bugün sabahtan beridir hem kasılma hem sırt ve bel ağrısı var 37 hafta 3 gün yarın kontrolüm var bakalım artık hayırlısı inşallah hepimiz için sağlıcakla gelsin bebislerimiz 🤲

Begüm

Kayıtlı Üye
rank
Var gibi cnm dha ama
Erken doğum riskim var benim canim :( ondan korkuyorum işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 gün önce aynı sikayetlerim vardı ve hâlâ devam ediyor bugün sabahtan beridir hem kasılma hem sırt ve bel ağrısı var 37 hafta 3 gün yarın kontrolüm var bakalım artık hayırlısı inşallah hepimiz için sağlıcakla gelsin bebislerimiz 🤲
Oyh maşallah amin canım benim Allah'ım tüm evlatlarimi içindede bizim evlatlarımızı korusun 🙏🤲 inşallah hayırlı haberlerle gelirsin banada bilgi verir misin acaba doktora gidip geldikten sonra :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar