Gebelikte kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ece8894 tarafından oluşturulan Gebelikte kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kaşıntı
Konbuyu başlatan Ece8894
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 24 haftalık hamileyim 3.ayimdan itibaren surekli kaşınıyorum artık öyle duruma geldim ki her yerim özellikle bacaklarım yara bağladı kasiyip kanatmaktan doktor kimyasala duyarlılık dedi ne yapacağımı bilmiyorum doğuma daha var duş Krem fayda etmiyor başına böyle Bir durum gelen var mı yada tavsiyeniz var mı :(

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 24 haftalık hamileyim 3.ayimdan itibaren surekli kaşınıyorum artık öyle duruma geldim ki her yerim özellikle bacaklarım yara bağladı kasiyip kanatmaktan doktor kimyasala duyarlılık dedi ne yapacağımı bilmiyorum doğuma daha var duş Krem fayda etmiyor başına böyle Bir durum gelen var mı yada tavsiyeniz var mı :(
Geçmiş olsun karaciğer enzimlerinize bakıldı mı. Gebelik kolestazında durmayan kaşıntı oluyor.Buna göre ilaç veriliyor kaşıntı da geçiyor. ınsallah sizin kolestaz değildir. Sadece kimyasala hassasiyetiniz varsa doğal deterjanlar kullanin yumuşatıcı kullanmayın insallah geçer

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm gebelik kolestazı diye bi rahatsızlık var doktorun baktı mı

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun karaciğer enzimlerinize bakıldı mı. Gebelik kolestazında durmayan kaşıntı oluyor.Buna göre ilaç veriliyor kaşıntı da geçiyor. ınsallah sizin kolestaz değildir. Sadece kimyasala hassasiyetiniz varsa doğal deterjanlar kullanin yumuşatıcı kullanmayın insallah geçer
Şimdi sizden duydum doktor sadece kimyala duyarlılık vardır dikkat et demişti başkada bisey demedi farklı bir doktora gideyim öyleyse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm gebelik kolestazı diye bi rahatsızlık var doktorun baktı mı
Bakmadı direk duyarlilik demişti ama öyle arttiki dayanamıyorum artık en iyisi farklı doktora gitmek

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Evet farklı bir doktora gitmeniz en doğrusu. Dahiliye doktoruna da görünebilirsiniz onlar da teşhis koyabilir. Hatta kadın doğumcu beni oraya sevk etmişti.

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Çok çikolata tüketiyor musunz acaba benim eltimde her yeri yara olmuştu ona alerji temizledi kendiside çikolatanın yaptığını fark etmişti belki sizde de böyle fazla tüketiginjz birşey alerji yapabilir

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Evet farklı bir doktora gitmeniz en doğrusu. Dahiliye doktoruna da görünebilirsiniz onlar da teşhis koyabilir. Hatta kadın doğumcu beni oraya sevk etmişti.
Çok teşekkür ederim randevu alıp hemen gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok çikolata tüketiyor musunz acaba benim eltimde her yeri yara olmuştu ona alerji temizledi kendiside çikolatanın yaptığını fark etmişti belki sizde de böyle fazla tüketiginjz birşey alerji yapabilir
Her şeyi kararında yemeye çalışıyorum aslında tatli tuzlu kendime sadece günde 1 kere diye şart koydum ama olabilir mi olabilir gebelikte hersey çıkıyor yedikleri de ekstra takip edicem

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibiydim doktor vitamin hapları dan oluyor dedi onları kesti geçti şimdi sadece omega kullanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar