gebelikte Kilo sınırı varmıdır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuozturk tarafından oluşturulan gebelikte Kilo sınırı varmıdır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,489 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte Kilo sınırı varmıdır
Konbuyu başlatan Burcuozturk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. 30. Haftamdayim ve dünkü ebe kontrolumde 13kg aldığımı öğrendim. Ebe çok almışsın dedi. Yediklerime de dikkat ediyorum genelde bebeğimi besleyen şeyler tüketiyorum. Meyve çok yiyordum azalt dedi. Sizler kaç kilo aldınız
Ahh en yarali oldugum konu. Ben kilolu gebe kaldim. Gebeligimin ilk gunden beride diyabet doktoruyla ilerliyorum. Yediklerimi yasiyorum inceliyorlar ve gunde 4,5 kez parmaktan kan olcuyorum bakiyorlar vs. Hep kontrol altindaydim. Arada bir tabi kacamaklarim oldu. Zaten ilk 3 ay agzima lokma alamadim ama gram kilo veremedim derken. Surekli kilo aldim sonra hic engelleyemedim. Tatli hamur isi cikolata pasta vs yemezken neden bu kilo almalarim diye cok üzüldüm. Oturup aglarsim neden kilo aliyorum diye. Sadece sabah kahvaltida iki dilim ekmek yerim tam bugday kespi bum 37. Hafta olacaz hala canim bise ister tatlı pasta yemem. Ama hala kilo aliyorum ve toplamda 20 kg oldu 🤷🏻 artik uzulmeyi biraktim tartiyada cikmiuorum. Zaten patliyacak balon gibiyim ödemden.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende oyleyim ödem cok oldu canim ya heryerim şiş 😖 üzülme doğumdan sonra veririz insallah
Ahh en yarali oldugum konu. Ben kilolu gebe kaldim. Gebeligimin ilk gunden beride diyabet doktoruyla ilerliyorum. Yediklerimi yasiyorum inceliyorlar ve gunde 4,5 kez parmaktan kan olcuyorum bakiyorlar vs. Hep kontrol altindaydim. Arada bir tabi kacamaklarim oldu. Zaten ilk 3 ay agzima lokma alamadim ama gram kilo veremedim derken. Surekli kilo aldim sonra hic engelleyemedim. Tatli hamur isi cikolata pasta vs yemezken neden bu kilo almalarim diye cok üzüldüm. Oturup aglarsim neden kilo aliyorum diye. Sadece sabah kahvaltida iki dilim ekmek yerim tam bugday kespi bum 37. Hafta olacaz hala canim bise ister tatlı pasta yemem. Ama hala kilo aliyorum ve toplamda 20 kg oldu 🤷🏻 artik uzulmeyi biraktim tartiyada cikmiuorum. Zaten patliyacak balon gibiyim ödemden.

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. 30. Haftamdayim ve dünkü ebe kontrolumde 13kg aldığımı öğrendim. Ebe çok almışsın dedi. Yediklerime de dikkat ediyorum genelde bebeğimi besleyen şeyler tüketiyorum. Meyve çok yiyordum azalt dedi. Sizler kaç kilo aldınız
Kilo sınırı varmı bilmiyorum da bn almaya uğraşıyom zayiftim hamile değilken şimdi alırsam belki biraz kalır etlenir butlanirim azcikk 😄😂😂

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Bende de odem oluşuyor her gebeligimde ilk gebeligimde 30 kilo aldım simdi de 32. Haftadayim ve 22 kilo almışım ayni hızla devam ediyorum :D ama dogumdan sonra hemen veriliyor 1 sene içinde ben 30 kilodan fazla vermiştim hatta emzirmedigim halde merak etme :)

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
13 kiloya cokmu dedi 🤣 ben İlk gebeligimde erken doğurdum 36 haftada 34 kilo aldim nerdeyse her haftaya bir kilo erken dogurmasam 40 haftayı beklesem 100 kiloyu gecerdim heralde 63le hamile kalıp 96 ya ciktin

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Bende de odem oluşuyor her gebeligimde ilk gebeligimde 30 kilo aldım simdi de 32. Haftadayim ve 22 kilo almışım ayni hızla devam ediyorum :D ama dogumdan sonra hemen veriliyor 1 sene içinde ben 30 kilodan fazla vermiştim hatta emzirmedigim halde merak etme :)
Bende çok kilo aldığımi düşünüyorum 74 le hamile kaldım ilk üç ayda 68 e düştüm şimdi 25 + 1 im ve 85 kiloyum sonradan verebilirim demi sizce çok mu 11 kilo oluyor gebe kaldığım günden bu yana

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Masallah sennki iyiymis kuşum😍👏👏

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşağı yukarı cokda fazla degil kuzum ya dogumdan sonra verirsin takma kafana bende 34+2 haftalığım bu ana kadar 13 kilo almışım
Ben ilk hamileligimde de 6 kilo almıştım kızım da iri bebekti hatta 😊😊 Bunda kaçta biter bilemicem artik 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar