Sorum var Gebelikte kilo verme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Gebelikte kilo verme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,478 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kilo verme
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Kızlar 15 nisan dr gittiğimde 3 kilo almıştım 72 kg çıkmıştım dr soylemişti ben korkudan kilo bakamıyorum Dün baktım 71.55 di inanmadım gece kalkar tartılıp bakarım şaka herhalde dedim gece kalktım 72.55 çıktım şimdi tekrar baktım 71.55 neden olur kızlar gece ödem toplayıp gündüz ödem iniyor mu saçma soru oldu ama merak ettim Kilo verdiysem bebek zayıflamışmıdır

24+2

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 15 nisan dr gittiğimde 3 kilo almıştım 72 kg çıkmıştım dr soylemişti ben korkudan kilo bakamıyorum Dün baktım 71.55 di inanmadım gece kalkar tartılıp bakarım şaka herhalde dedim gece kalktım 72.55 çıktım şimdi tekrar baktım 71.55 neden olur kızlar gece ödem toplayıp gündüz ödem iniyor mu saçma soru oldu ama merak ettim Kilo verdiysem bebek zayıflamışmıdır

24+2
Balım o akşam ve sabah tartıldigun yada gün içinde tartıldigin kilo bir çıkmaz zaten ki ama için rahat edecekse söyleyim sabah tartıldigin kilo esas kilon gün içinde yada akşam tartildiğın kilo esas kilon değil . Bende senin gibi gün içinde farklı akşam farklı çıkıyorum 😂😂 ama esas kilo sabah çıkan . Ve senin kilo alıp vermenle bebeğin kilosunn hiç. Bir ilgilsii yok canını sıkma 😘

Balım o akşam ve sabah tartıldigun yada gün içinde tartıldigin kilo bir çıkmaz zaten ki ama için rahat edecekse söyleyim sabah tartıldigin kilo esas kilon gün içinde yada akşam tartildiğın kilo esas kilon değil . Bende senin gibi gün içinde farklı akşam farklı çıkıyorum 😂😂 ama esas kilo sabah çıkan . Ve senin kilo alıp vermenle bebeğin kilosunn hiç. Bir ilgilsii yok canını sıkma 😘
:) yani şimdi 3 te mi tartıldığım kilo doğru 11 12 gibi kalktım tartıldım o kilo mu doğru 😂
İyi o zaman canım ya korktum yani eğer kilo vermişsem ne mutlu bana :))

Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
:) yani şimdi 3 te mi tartıldığım kilo doğru 11 12 gibi kalktım tartıldım o kilo mu doğru 😂
İyi o zaman canım ya korktum yani eğer kilo vermişsem ne mutlu bana :))
Sabah uyanır uyanmaz tartıya çık o kilon doğru kuzum.

Uykuda bile kilo veriyor insan belki her zaman aynı ölçüde yemek yemiyon tatlı hamur işi bunlar etkiler kilonu sen onu kafana takma bebeğin ve sen sağlıklı misiniz ona bak
Uykuda kilo alıyorum sorun orada :D ben her zaman hamur işi tatlı yiyorum ölçülü ama
Ben gece 3 tartıldım 72.55 çıktım
Sabah yani sabah dediysem 11 12 gibi kalktım tartıldım 71.55 çıktı hangisi doğru onu bilmiyorum :))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabah uyanır uyanmaz tartıya çık o kilon doğru kuzum.
11 12 gibi tartıldığım doğru dimi yani ben zayıflamışım 😍😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Uykuda kilo alıyorum sorun orada :D ben her zaman hamur işi tatlı yiyorum ölçülü ama
Ben gece 3 tartıldım 72.55 çıktım
Sabah yani sabah dediysem 11 12 gibi kalktım tartıldım 71.55 çıktı hangisi doğru onu bilmiyorum :))
11 12 gibi tartıldigin kilo dogru ama gece saat 10 da yat sabah direk tartıya çık bir şeyler yemeden o daha net olur

11 12 gibi tartıldigin kilo dogru ama gece saat 10 da yat sabah direk tartıya çık bir şeyler yemeden o daha net olur
Şimdi söyle anlatayım sna canım benim olayım biraz karışık oldu ben dün akşama yakın kiloma baktım 71.55 çıktı o kadar yemek yedim nasıl olur dedim hatta 71.90 çıktım özürdilerim :)
Ben oruc tutmuyorum ama eşim için gece kalkıyorum 3 te kiloma baktım 72.55 di
Yattım 11 12 gibi kalktım kilom 71.55 cıktı

Kuzum uyuyup uyandıktan, lavabo ihtiyacını gördükten sonra sabahki tartıldığın kilon normal. Akşam yemek, şişlik, içecek midemizi, bağırsakları, idrar torbamızı doldurduğu için akşam yada gün içerisinde tartılmak önerilmez
Yani gece 3 te tartılan kilom yanlıs 11 de tartıldığım doğrumu ikisinde de ihtiyacımı gidermiştim afedersin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar