Sorum var Gebelikte kilo verme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Gebelikte kilo verme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,505 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kilo verme
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 15 nisan dr gittiğimde 3 kilo almıştım 72 kg çıkmıştım dr soylemişti ben korkudan kilo bakamıyorum Dün baktım 71.55 di inanmadım gece kalkar tartılıp bakarım şaka herhalde dedim gece kalktım 72.55 çıktım şimdi tekrar baktım 71.55 neden olur kızlar gece ödem toplayıp gündüz ödem iniyor mu saçma soru oldu ama merak ettim Kilo verdiysem bebek zayıflamışmıdır

24+2
Canım benim kilom da günü gününe tutmuyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
Cümlemizden inşallah kuzum canını sıkma bebişler gelince yorula yorula mecbur vericez kiloları 🤭
Yok canım ilk bebek olacak insallah hani kilo verirsem o da verirmi diye şüphelendim dr bana kilo ver demedi kilo alma dedi de şüphede kaldım ama bebege bişi olmuyormus sukur zayıflasam da bişi olmaz :)
Tabiki onlar sağlıklı olsunda

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yok canım ilk bebek olacak insallah hani kilo verirsem o da verirmi diye şüphelendim dr bana kilo ver demedi kilo alma dedi de şüphede kaldım ama bebege bişi olmuyormus sukur zayıflasam da bişi olmaz :)
Tabiki onlar sağlıklı olsunda
Kuzum benim dün kontrolüm vardı 24+5 teyiz 8 kilo aldım doktor bebek senin kanından kemiklerinden beslenir zaten önemli olan senin kendini beslemen bağışıklığın zayıflarsa bebeğini nasıl doğurup bakacaksın o yüzden kiloyu fazla sorun etmeyip vitaminlerini almaya ve sağlıklı beslenmeye özen göstermelisin dedi

Tüm sayfalar yüklendi.