Gebelikte kontrol zamanları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Gebelikte kontrol zamanları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 928 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte kontrol zamanları
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim hepinize iyi geceler , hamileyken ne sıklıkla doktor kontrolüne gidiyorsunuz? Doktorum bana hiç tarih vermiyor bilgilendirirseniz sevinirim :)

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim hepinize iyi geceler , hamileyken ne sıklıkla doktor kontrolüne gidiyorsunuz? Doktorum bana hiç tarih vermiyor bilgilendirirseniz sevinirim :)
Ay da bir canım mutlaka git doktor tarih vermez zaten benim doktorum bir ay sonra görüşelim der çıktığım gibi kontrolden gelecek ay için randevu alırım 🙂

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ayda bir gidiyorum benim doktorda bana hiç tarih vermiyor ben kendim randevu alıp gidiyorum hep

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
34 e kadar ayda bir sonrasinda doktorun söyler zaten 2 hafta da bir nst olayı var ben 33 u geçtim bakalım bana ne zaman diyecek cumartesi kontrol var

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk zamanlar 6 hafta da bir sonra 4 haftada bir senin durumuna bağlı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay da bir canım mutlaka git doktor tarih vermez zaten benim doktorum bir ay sonra görüşelim der çıktığım gibi kontrolden gelecek ay için randevu alırım 🙂
Benimki söyler çıkarken ilk zamanlar 5 hafta SONRA gel derdi şimdide de 4 haftada bir 😀😀😀

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Her gittiğimde doktor bir ay sonra gel diyor çıkar çıkmaz randevu bakıyorum bir aya bulamazsam 3 hafta sonrasına alıyorum genelde aylık olur ama sen gittiğinde sor söyler sana ne zaman gelmen gerektiğini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar