Gebelikte Korona oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaprak algan tarafından oluşturulan Gebelikte Korona oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,474 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Korona oldum
Konbuyu başlatan Yaprak algan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmacakmakk

Yaprak algan

Kayıtlı Üye
rank
Üzüldüm canım ya çok geçmiş olsun Allah şifa versin bi an önce inşallah nasılsın çok mu ağır atlatıyorsun bol bol meyve ye nane limon kaynat iç drun verdiği vitaminleri ihmal etme bol bol da su iç ki vücut kendini yenilesin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi sürahiye yada su şişesine 1 tane limonu kabuğuyla doğra o suyu iç sürekli 3 günde bir limonu yenile Dr önerdi bana da çoluk çocuk hepimiz ondan içiyoruz inşallah faydası olur
Çok sağol canım ağır atlattım şimdi çok şükür iyiyim ama bebeğin hareketlerini hissetmiyorum karnım taş kesildi resmen

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hayır gondermediler direk test yapıp başından saldılar
Böyle şeyleri duyunca cinnet geçirecek gibi oluyorum nasıl bu kadar sorumsuz oluyorlar ya sanki babalarının hayrına yapıyorlar bu işi bilmiyorum da ben biraz pimpirikliyim bu konularda canım ara tekrar götürsün hastaneye mecburlar bakılsın bi bebeğine en kötü ihtimal ambulans ara git baktır bence Allah korusun bişey olur bide ihmal etme

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Hayır gondermediler direk test yapıp başından saldılar
Bence ara ambulansı virüsüm de hamileyim ama bebegin hareketlerini hissetmiyorum de bence bakarlar normal degil bebegin hareket etmemesi yada tatlı Bi şeyler yeyip sert Bi zemine sırt üstü yatın iyice dinleyin oynamıyorsa ne olursa olsun gidin doktora orası bakmazsa başka hastaneye gidin ama bence bakarlar

Yaprak algan

Kayıtlı Üye
rank
Böyle şeyleri duyunca cinnet geçirecek gibi oluyorum nasıl bu kadar sorumsuz oluyorlar ya sanki babalarının hayrına yapıyorlar bu işi bilmiyorum da ben biraz pimpirikliyim bu konularda canım ara tekrar götürsün hastaneye mecburlar bakılsın bi bebeğine en kötü ihtimal ambulans ara git baktır bence Allah korusun bişey olur bide ihmal etme
Gidicem canım zaten endişe ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence ara ambulansı virüsüm de hamileyim ama bebegin hareketlerini hissetmiyorum de bence bakarlar normal degil bebegin hareket etmemesi yada tatlı Bi şeyler yeyip sert Bi zemine sırt üstü yatın iyice dinleyin oynamıyorsa ne olursa olsun gidin doktora orası bakmazsa başka hastaneye gidin ama bence bakarlar
Şimdi onu yapicam bakalım ne olucak

E

Esmacakmakk

Guest
Ben de hamileyken oldum iki hafta oldu atlatalı. 19. Haftamdaydım ve korona bittiğinde tam 20. Haftama girdim ve bebeğin ilk hareketlerini Ogün hissettim.

5. Günü kötü olmuştum hastaneler kabul etmedi ben de ishalim kusuyorum hamileyim bebeğim için endişeleniyorum diyince götürdüler. Sen de böyle söyle. Ayrıca kadın doğum doktorum sakın kullanma ilaç dedi ve kullanmadım sen de kullanma.

Kemik ağrılarım sırt bel ağrım baş ağrım oldu burnum tıkalıydı akıyordu. Propolis kullandım c vitamini kullandım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar