Gebelikte kusma

• Konbuyu başlatan Sevim nalbant.
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevim nalbant. tarafından oluşturulan Gebelikte kusma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 655 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kusma
Konbuyu başlatan Sevim nalbant.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim
S

Sevim nalbant.

Guest
Aşırı derecede bulantı ve kusma yaşıyorum. 14 haftalık gebeyim. Ama artık kan kusmaya başladım. Bulantı için neler yapabiliriz?

A

Aidin Salih

Guest
Doktora danışmadan bitki çaylara içilmez size iyi gelen herkeze gelmeye bilir yanlış bilgi vermiyelim
Doktora söylesiniz dahi zencefilin iyi geldiğini söylecektir . Ayrıca zencefilin anne vücüdündaki toksinleri Bebek yerine idrar yollarına gönderme gibi mucizevi bir etkisi vardır . Limon en güçlü doğal antiemetik olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. En az sizin kadar hassas olduğumu bilmenizi isterim

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Doktora söylesiniz dahi zencefilin iyi geldiğini söylecektir . Ayrıca zencefilin anne vücüdündaki toksinleri Bebek yerine idrar yollarına gönderme gibi mucizevi bir etkisi vardır . Limon en güçlü doğal antiemetik olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. En az sizin kadar hassas olduğumu bilmenizi isterim
Doğrudur ama işte her hamilelik aynı değil her hamileliktede bitki çayı içilmez benim hamileliklerde sıkıntı bile yoktu grip olunca içeyim dedim doktoruma gittim hamileliklerde bitki çayı içimi önermiyoruz biz dedi

Tüm sayfalar yüklendi.