Gebelikte Mantar enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde melike tarafından oluşturulan Gebelikte Mantar enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 968 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Mantar enfeksiyonu
Konbuyu başlatan melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melike

melike

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 37+4 gebelik. yaklaşık 2 hafta süren mantar enfeksiyonu var. Fitiller kullandım geçmedi bir türlü. Doğum yaklaştı nasipse. Pazartsi muayene gidicem. Normal doğum istiyorum, sezeryana çevrilir mi bu yüzden doğum olurken bebeğe bi sıkıntısı olur mu sizce?

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 37+4 gebelik. yaklaşık 2 hafta süren mantar enfeksiyonu var. Fitiller kullandım geçmedi bir türlü. Doğum yaklaştı nasipse. Pazartsi muayene gidicem. Normal doğum istiyorum, sezeryana çevrilir mi bu yüzden doğum olurken bebeğe bi sıkıntısı olur mu sizce?
Bende ayni durundayim dr doğuma kadar surecek dedi ama doguma engel mi yada sezaryene mi alir onu demedi normal doğuma engel olacağını sanmiyorum ayrica bol bol su içmem gerektiğini söyledi bazen fitilim bitiyor hemen de gidip alamıyorum bende o gün yaklasik 3 .5 lt su tuketiyorum kasintimi kesiyor gercekten 😉

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
C
Canm bndede enfeksiyon vardı tamda bu haftada doğum oldu 37.4 de bi sorun yaşamadım doğumdan sonra fitil ve krem kullandım

melike

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni durundayim dr doğuma kadar surecek dedi ama doguma engel mi yada sezaryene mi alir onu demedi normal doğuma engel olacağını sanmiyorum ayrica bol bol su içmem gerektiğini söyledi bazen fitilim bitiyor hemen de gidip alamıyorum bende o gün yaklasik 3 .5 lt su tuketiyorum kasintimi kesiyor gercekten 😉
Sirkeli su ile pansuman yap ya da otur dedi. bana da. Karbonhidrat diyeti ve tatlıdan uzak dur dedi besliyomus mantarı. Uzak durmaya çalışyorum ama daha fazlalaştı sanki. Son aylarda oluyomus gecicek inşa🙏🏻 Geçmiş olur inşa hepimiz için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

C

Canm bndede enfeksiyon vardı tamda bu haftada doğum oldu 37.4 de bi sorun yaşamadım doğumdan sonra fitil ve krem kullandım

C

İyi madem sevindim. Allahın izniyle bi şekilde iyileşiriz ama onlara bişey olmasın🙏🏻 Allah analı babalı büyütsün inşallah cok teşekkr ettim🙏🏻🙏🏻

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
A
Sirkeli su ile pansuman yap ya da otur dedi. bana da. Karbonhidrat diyeti ve tatlıdan uzak dur dedi besliyomus mantarı. Uzak durmaya çalışyorum ama daha fazlalaştı sanki. Son aylarda oluyomus gecicek inşa🙏🏻 Geçmiş olur inşa hepimiz için

İyi madem sevindim. Allahın izniyle bi şekilde iyileşiriz ama onlara bişey olmasın🙏🏻 Allah analı babalı büyütsün inşallah cok teşekkr ettim🙏🏻🙏🏻
Amin canm inşallah rica ederim sağlıkla alırsın kucağına inşallah

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank

İyi madem sevindim. Allahın izniyle bi şekilde iyileşiriz ama onlara bişey olmasın🙏🏻 Allah analı babalı büyütsün inşallah cok teşekkr
Ben hamile olduğumu bu kasinti vesilesiyke öğrendim yani 8 aydir çekiyorum kullanmadığım fitil krem kalmadi 😓😓😓ama az kaldi inşallah

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım aynı mantar enfeksiyonu bende de vardı doktor Zalain diye bı krem ve fitili verdi bı hafta da gecti benim istersen sende kullan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar