Gebelikte Mide bulantısı ne yapabilirim

• Konbuyu başlatan Gizemmm
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemmm tarafından oluşturulan Gebelikte Mide bulantısı ne yapabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 866 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Mide bulantısı ne yapabilirim
Konbuyu başlatan Gizemmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
G

Gizemmm

Guest
Merhaba 6 haftalık hamileyim mide yanması ve bulantılarım çok fazla hiç bişey yiyemiyorum bütün kokular ağır geliyor yemek yapamıyorum gün içinde hiç bişey yapamıyorum sizler nasıl çözüm buldunuz lütfen yardımcı olur musunuz 😔

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Soda tüketebilrsn elma da iyi gelio mide bulantısına salatalık da

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 6 haftalık hamileyim mide yanması ve bulantılarım çok fazla hiç bişey yiyemiyorum bütün kokular ağır geliyor yemek yapamıyorum gün içinde hiç bişey yapamıyorum sizler nasıl çözüm buldunuz lütfen yardımcı olur musunuz 😔
Benimde oyle canim ilac kullaniyorum iyi geliyor ama bazen de kusuyorum kabak cekirdegi salatalik tursusu havuc marul roka tere yiyorum iyi geliyor bide aglayinca daha da midem bulaniyor gecmis olsun canim Hayırlı ramazanlar hayirli cumalar 🌹🤗

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Mideye süt iyi gelir yoğurtta ama bu bulantilar bebek ten dolayı olduğu için 4. Ayin sonuna kadar surecek malesef 😃sorada yanmalar başlayacak 😛😛yani bunun çözümü yok😂😂

G

Gizemmm

Guest
G

Gizemmm

Guest
Benimde oyle canim ilac kullaniyorum iyi geliyor ama bazen de kusuyorum kabak cekirdegi salatalik tursusu havuc marul roka tere yiyorum iyi geliyor bide aglayinca daha da midem bulaniyor gecmis olsun canim Hayırlı ramazanlar hayirli cumalar 🌹🤗
Teşekkür ediyorum size de hayırlı cumalar, 😌🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar