Gebelikte mide bulantısı zofer kullanan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursevil _derin tarafından oluşturulan Gebelikte mide bulantısı zofer kullanan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,708 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte mide bulantısı zofer kullanan
Konbuyu başlatan Nursevil _derin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Nursevil _derin

Kayıtlı Üye
rank
Zofer 4mg ilaç kullanan varmı kizlar mide bulantısı için prilam hiç bir etki göstermeyi ve doktor bu ilacı verdi sizden ricam kullananlar oldumu nasıl kullandiniz

K

Kardelen

Guest
Zofer 4mg ilaç kullanan varmı kizlar mide bulantısı için prilam hiç bir etki göstermeyi ve doktor bu ilacı verdi sizden ricam kullananlar oldumu nasıl kullandiniz
Ben 9 ay boyunca mide bulantısı yaşadım, ilk başlarda prilam vermişti doktorum lakin hiç fayda etmedi bi süre zofer kullandım ve çok faydasını gördüm o dönem hiç kusma yaşamadım. Sonrasında tekrar prilam kullanmaya başladım. Zofer gerçekten fayda ediyor.

Nursevil _derin

Kayıtlı Üye
rank
Ben 9 ay boyunca mide bulantısı yaşadım, ilk başlarda prilam vermişti doktorum lakin hiç fayda etmedi bi süre zofer kullandım ve çok faydasını gördüm o dönem hiç kusma yaşamadım. Sonrasında tekrar prilam kullanmaya başladım. Zofer gerçekten fayda ediyor.
Benim ikinci hamileliğim ilki hep hastanede geçti ben besleyemedigim için bebeği serum ile beslendik şimdi pandemi nedeni ile hastaneye de yatamıyoruz son çare bu ilacı da kullan dedi doktorum içinde kemoterapi sonrası kullanılır falan yazınca tereddüt ettim teşekkür ederim

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 gundur kullaniyorum prilama göre bulantima iyi geldi ama tam gecmedi hala var. Prilamdan 3 tane iciyordum yine kusuyordum. Son kontrolde zofer verdi doktor.

Abrk

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullanıyorum ne yersem hemen anında çıkartırım zoferden sonra bulantılarım kesildi çok işe yaradı bende sabahları aç karnına alıyorum yaklaşık 30 dk sonra yemek yiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar