Gebelikte mide Bulantisına ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendimce tarafından oluşturulan Gebelikte mide Bulantisına ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,486 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte mide Bulantisına ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Kendimce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve59

Haticem

Kayıtlı Üye
rank
Bana muz ve yeşil elma iyi gelmişti. Hic kusmadim ancak hep bulantim ogurmem oluyor. 17 haftalik bebegim
Cinsiyet ne bebeginizin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sukur duzeldim ben bulantilarim geçti yediklerime çok dikkat ediyorum . Dun itibariyle 16 haftalik oldu benim bebegimde.
Bebeğinizin cinsiyeti ne peki bellimi mide bulantısı çok fazla olanın kız diolar

Çok sukur duzeldim ben bulantilarim geçti yediklerime çok dikkat ediyorum . Dun itibariyle 16 haftalik oldu benim bebegimde.
Bebeğinizin cinsiyeti ne peki bellimi mide bulantısı çok fazla olanın kız diolar

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötü bir his ilk hamileliğimde neredeyse doğuma kadar kustum ilaç da vermişti doktor ama hiç fayda etmedi. Bir şey yiyemediğim için kusmaya çalışınca sürekli mide asidi yukarı geliyordu ve yemek borumu aşırı derecede tahriş etmişti sürekli bademciklerim şişmiş hissim vardı. Ne ilaç ne de bir yiyecek fayda etmedi. Şuan 2. Ye hamileyim o biraz daha iyi durum tuzlu ve ekşi şeyler az da olsa iyi geliyor. Belki size de iyi gelir. Kolaylıklar diliyorum
Eksi tuzlu yok valla bu bulanti gecmiyor . Gecmis gibi yapiyor Allah yardimcimiz olsun

Garip gelebilir ama bulantım olunca çilek atıyorum ağzıma sebepsizce bulantım geçiyor. Gece yatmadan önce de yiyorum 1-2 tane yoksa gece mide bulantısı ile uyanıyorum. Bununla bir ilgisi varmı bilmiyorum ama bende çilek işe yarıyor.
Cilekten tiksindim ben canim

Garip gelebilir ama bulantım olunca çilek atıyorum ağzıma sebepsizce bulantım geçiyor. Gece yatmadan önce de yiyorum 1-2 tane yoksa gece mide bulantısı ile uyanıyorum. Bununla bir ilgisi varmı bilmiyorum ama bende çilek işe yarıyor.
Cilekten tiksindim ben canim
Cinsiyet ne bebeginizin

Evet kiz canim 🥰

M

Merve59

Guest
Cinsiyet ne bebeginizin

Ben ilk oğlumda doğumhane de bile kusmuştum herkes kız olur diyordu ama erkek oldu ikincisinde yine çok az midem bulandı hacamat yaptırmıştım çok faydasını görmüştüm şimdi 3. Ye hamileyim ve yine çok midem bulanıyor ve aşırı derece de yanıyor

Nomesis plus isimli icinde zencefil olan bir hap kullnmistim bn. Ilk 3ay. Hem vitamin hem folik asit vardi. Ayrica zenfeli gebelerde mulantiya iyi geliyor. Sari leblebide bastiriyor bulantiyi. Midenin suyunu bastiriyo ondan galiba.gecmis olsun

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar