Gebelikte mide Bulantisına ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendimce tarafından oluşturulan Gebelikte mide Bulantisına ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,491 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte mide Bulantisına ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Kendimce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve59

Mine

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar normalde bulanti kusma nadiren oluyordu ilac kullanmiyordum ancak bir haftadir artti 3 gundur de ne yesem kusuyorum. Doktor randevuma 2 hafta var saglik ocagina gittim 2 tane serum verdiler. Bu durumu yasayan var mi ne önerirsiniz hala midem bulaniyor ?
Gebelik 15+4
Ayva

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 13 haftadan sonra başladı şuan 14 + 5 hala devam ediyo prilam gaviskon fayda etmiyo zaten bişe de yiyemiyorum artık acı su çıkıyo en son zofer diye bi ilaç verdi doktor çok şükür onunla biraziyiyim en azında azıma bi kaç lokma bişe girdi ama ne olur ne olmaz diye çok da içmiyorum çok çok kötü olduğumda dayanamaz olduğumda sabahları yataktan kalkmadan yarım saat ömce alıyorum ertesi gün öğlene kadar idare ediyo beni

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 13 haftadan sonra başladı şuan 14 + 5 hala devam ediyo prilam gaviskon fayda etmiyo zaten bişe de yiyemiyorum artık acı su çıkıyo en son zofer diye bi ilaç verdi doktor çok şükür onunla biraziyiyim en azında azıma bi kaç lokma bişe girdi ama ne olur ne olmaz diye çok da içmiyorum çok çok kötü olduğumda dayanamaz olduğumda sabahları yataktan kalkmadan yarım saat ömce alıyorum ertesi gün öğlene kadar idare ediyo beni
Doktor bana prilam verdi uyumadan önce 2 tane içmemi söyledi . Bugun aldim daha bakalim insallah iyi gelir 😊

Seçil

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötü bir his ilk hamileliğimde neredeyse doğuma kadar kustum ilaç da vermişti doktor ama hiç fayda etmedi. Bir şey yiyemediğim için kusmaya çalışınca sürekli mide asidi yukarı geliyordu ve yemek borumu aşırı derecede tahriş etmişti sürekli bademciklerim şişmiş hissim vardı. Ne ilaç ne de bir yiyecek fayda etmedi. Şuan 2. Ye hamileyim o biraz daha iyi durum tuzlu ve ekşi şeyler az da olsa iyi geliyor. Belki size de iyi gelir. Kolaylıklar diliyorum

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Çok kötü bir his ilk hamileliğimde neredeyse doğuma kadar kustum ilaç da vermişti doktor ama hiç fayda etmedi. Bir şey yiyemediğim için kusmaya çalışınca sürekli mide asidi yukarı geliyordu ve yemek borumu aşırı derecede tahriş etmişti sürekli bademciklerim şişmiş hissim vardı. Ne ilaç ne de bir yiyecek fayda etmedi. Şuan 2. Ye hamileyim o biraz daha iyi durum tuzlu ve ekşi şeyler az da olsa iyi geliyor. Belki size de iyi gelir. Kolaylıklar diliyorum
Limon yiyorum tuzlayıp fazlası zarar ama ne yapim başa çıkamıyorum

B

Bbb

Guest
Garip gelebilir ama bulantım olunca çilek atıyorum ağzıma sebepsizce bulantım geçiyor. Gece yatmadan önce de yiyorum 1-2 tane yoksa gece mide bulantısı ile uyanıyorum. Bununla bir ilgisi varmı bilmiyorum ama bende çilek işe yarıyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar