😭gebelikte mide yanmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2prenses annesi tarafından oluşturulan 😭gebelikte mide yanmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,512 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😭gebelikte mide yanmasi
Konbuyu başlatan 2prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️
B

Berna(ikizlerim)

Guest
Zencefil ve nane kaynatıp iç rahatlatıyor. Yatarken de yastığını yükselt. İyi geliyor.

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynı 30 dayım nasıl yanıyor
Evet ya hic bi weyde iwe ýaramiyor ki 😣😣sifalar dilerim canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O kadar uzun süre biliyor mu ya ben daha 14 haftaligim şimdiden midem yaniyo o kadar uzun sürse nasıl dayanırım bilemem
Evet oluyor bazen icdiyin ilaclar falan varsa onlrdanda ola biler cunki bende yeni bawladi 3.4 hefdedir boyle oluyor hic boyle deyildim ki ben anlamadim gitdi

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 23 haftalık migde yanması çok fena
Ekşi elma, yarimdan az çay bardağı soğuk süt, ve ayağını sırtını sıcak tutmak mide yanmasına biraz iyi gelebilir. Allah'ım kolaylık versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaşlı insanlar biraz da olsa bu konularda insana yardım ediyor. Benim midem yandığı zaman annem ekşi elmayı suyunu eme eme ye derdi yerdim biraz rahatlatırdı yada dediğim gibi yarimdan az çay bardağı soğuk süt 😕 cidden çok iyi anlıyorum sizi çok zor Allah'ım gerçekten yardımcınız olsun 🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar