Sorum var Gebelikte oruç

• Konbuyu başlatan Ikinci bebis
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ikinci bebis tarafından oluşturulan Gebelikte oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,269 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte oruç
Konbuyu başlatan Ikinci bebis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 32 haftaligim bebek 1bucuk kilo dedi doktor bu haftada normal mi bu 38 haftada sezaryan olacam bide oruç tutmayı düşünüyorum doğuma kadar kilo ali mi çünkü son ayda kilo alımı duruyor
Canım bebeğin rızkıyla elinden alma geçici bı süreç daha sonra telafi edilebiliyor bebeğinin gelisimi önemli sağlıgı için. Moralini bozmak istemem ama biraz daha kilo alsa daha iyi olur sağlığı ve gelişimi için. Kuruyemiş muz yoğurt süt balık çok tuket özellikle kuruyemiş güzel kilo aldırıyor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba kızlar 32 haftaligim bebek 1bucuk kilo dedi doktor bu haftada normal mi bu 38 haftada sezaryan olacam bide oruç tutmayı düşünüyorum doğuma kadar kilo ali mi çünkü son ayda kilo alımı duruyor
benim kiz 30 hafdada 1 kq idi 42. hafdaya kadar 4 kq olmusdu yani hizlica ceki almidi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım bebeğin rızkıyla elinden alma geçici bı süreç daha sonra telafi edilebiliyor bebeğinin gelisimi önemli sağlıgı için. Moralini bozmak istemem ama biraz daha kilo alsa daha iyi olur sağlığı ve gelişimi için. Kuruyemiş muz yoğurt süt balık çok tuket özellikle kuruyemiş güzel kilo aldırıyor
😊😊Bencede öyle ben 10.haftaligim tutayimmi tutmiyayyimmi kararsızım ama dayanabilir yani çok açlık umrumda değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar