Gebelikte oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde annesongul tarafından oluşturulan Gebelikte oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 310 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı Gebelikte oruç
Konbuyu başlatan annesongul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

annesongul

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 37 + 0'dan size bir sorum olacak sizce sezeryan ile doğum yapacak biri için oruç tutabilir miyim tutmak istiyorum ama günleri az kaldığı için bebeğe zarar veririm diye korkuyorum yardımcı olur musunuz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar 37 + 0'dan size bir sorum olacak sizce sezeryan ile doğum yapacak biri için oruç tutabilir miyim tutmak istiyorum ama günleri az kaldığı için bebeğe zarar veririm diye korkuyorum yardımcı olur musunuz
Yani aslında senin tercihin ama sezaryan olacaksan eğer su o kadar önemli ki doğumdan sonra o ödemi atmak için ameliyattan sonra narkozı hızlı atman için . Şahsen tutmanı önermem. Ama yinede senin tercihin tabi. Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Sana kalmış cnm tutabiliyorsan eğer ve dayanabilirsen tut Allah kabul etsin 🤲❣ama lohusa döneminde tutmak iyi değil diye biliyorum senin suya bebeğinin ise süte ihtiyacı olacak ve sen sezeyn olacaksan sanada önermem cnm Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❣

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım nasıl olsun
Sancı açısından diyorsan eksik yok fazlası bile var 🤦🏻‍♀️ geceleri ağrıdan uyuyamıyorum bebek kendini hep topluyor bir yere hayır doğacaksa doğsun yaa 😂😂ağrılardan öldüm artık ben şuan böyle isen 35 37 yi düşünemiyorum ya 🥺🥺

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Sancı açısından diyorsan eksik yok fazlası bile var 🤦🏻‍♀️ geceleri ağrıdan uyuyamıyorum bebek kendini hep topluyor bir yere hayır doğacaksa doğsun yaa 😂😂ağrılardan öldüm artık ben şuan böyle isen 35 37 yi düşünemiyorum ya 🥺🥺
Canım ya...Simdi Ne kadar ağrın sancin fln vardır 😔Rabbim şifa versin inşallah ağrısız geçer günlerin son haftaların bu yüzden 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım ya...Simdi Ne kadar ağrın sancin fln vardır 😔Rabbim şifa versin inşallah ağrısız geçer günlerin son haftaların bu yüzden 😔
Kız duşta bile rahat durmadı az önce çıktım ama canımı okudu bir yere toplamıyor. Şuan da sancı veriyor alt tarafıma kolumu yukarı kaldırdım saçımı bağlamak için karnım çıkacak gibi oldu 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.