Gebelikte oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde annesongul tarafından oluşturulan Gebelikte oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 318 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı Gebelikte oruç
Konbuyu başlatan annesongul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Merhaba arkadaşlar 37 + 0'dan size bir sorum olacak sizce sezeryan ile doğum yapacak biri için oruç tutabilir miyim tutmak istiyorum ama günleri az kaldığı için bebeğe zarar veririm diye korkuyorum yardımcı olur musunuz
Bence tutma ya doğum az kalmış zaten lohisaykende tutamazsın zaten bu yıl tutmazsin mecburiyeti yok hamilelerin ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar 37 + 0'dan size bir sorum olacak sizce sezeryan ile doğum yapacak biri için oruç tutabilir miyim tutmak istiyorum ama günleri az kaldığı için bebeğe zarar veririm diye korkuyorum yardımcı olur musunuz
Tercih meselesi canım sezeryan ile alakası yok ki orucun tutabiliyor ve zorlanmıyor isen tut

Tüm sayfalar yüklendi.