Gebelikte rahim sarkması

• Konbuyu başlatan Münevver
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Münevver tarafından oluşturulan Gebelikte rahim sarkması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 675 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte rahim sarkması
Konbuyu başlatan Münevver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
M

Münevver

Guest
Merhaba arkadaşlar ben 22 haftalık hamileyim çok ayakta durduğumda vajinamda dışarı çıkacak gibi ağrı oluyordu dün banyoda vajinamdan dışarı çıkmış et parçası gördüm araştırdım rahim sarkması gibi görünüyor böyle bir durumla karşılaşan var mı çok korkuyorum salı günü kontrolüm var

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 22 haftalık hamileyim çok ayakta durduğumda vajinamda dışarı çıkacak gibi ağrı oluyordu dün banyoda vajinamdan dışarı çıkmış et parçası gördüm araştırdım rahim sarkması gibi görünüyor böyle bir durumla karşılaşan var mı çok korkuyorum salı günü kontrolüm var
Geçmiş olsun canm ben hiç duymadım

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Et parçası mi kanama falan var mi?hic duymadım isterseniz acile gidip gorunseniz mi ?

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Benimde oyle gorunuyodu aynadan bakinca ama son haftalardaydim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar