Gebelikte Sarı akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeliş48 tarafından oluşturulan Gebelikte Sarı akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 756 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Sarı akıntı
Konbuyu başlatan Zeliş48
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma27

Zeliş48

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 32+2 haftalık hamileyim bu aralar akıntı rengi hafif sarıya dönmeye başladı ve haliyle peçete koyuyorum peçete ıslak oluyor her seferinde bazen iç camarina bile geçiyor nem acaba kilodan mi yoksa bazı kadınların suyu yavaş yavaş gelirmiş bu durumu yaşayan varmı aranızda?

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 32+2 haftalık hamileyim bu aralar akıntı rengi hafif sarıya dönmeye başladı ve haliyle peçete koyuyorum peçete ıslak oluyor her seferinde bazen iç camarina bile geçiyor nem acaba kilodan mi yoksa bazı kadınların suyu yavaş yavaş gelirmiş bu durumu yaşayan varmı aranızda?
Bendede oluyor ayni sey 7 haftalik hamileyim zamanla gecer dediler cok su iciyorum yuruyus yaptigimda yada ayakta cok geliyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Su için daha erken iltihap olmasın o

Zeliş48

Kayıtlı Üye
rank
Bendede var aynı durum 35. Haftalık hamileyim. Doktor iltihap var dedi.
Benim idrar tahlili yaptı temizdi bi kaç hafta önce iğne vuruluyorum erken doğum riski var 1 ayı geckindir iğne yaptırıyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede oluyor ayni sey 7 haftalik hamileyim zamanla gecer dediler cok su iciyorum yuruyus yaptigimda yada ayakta cok geliyor
Bende suyu bol bol içiyorum bu zamana kadar idrar tahlillerim çok şükür hep temiz çıktı cnm

F

Fatma27

Guest

Tüm sayfalar yüklendi.