Gebelikte Sarı su ve asit kusmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Gebelikte Sarı su ve asit kusmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,020 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Sarı su ve asit kusmak
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce 2 defa kustum .. ilkinde normal yediğim attım 2 .sinde sarı su ve asit zehir gibiydi.. normal mi acaba bu durum
Miden boş olunca safra kusarsın bu normal yani midenin boş olmaması gerekiyor çünkü mide boş olunca daha fazla kusmaya meyilli olur. Sarı Su da safra yani mide asidi ki iğrenç bir tadı var aynen dediğiniz gibi tam bir zehir tadı 🤢🤮

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ben bı defa öyle oldum hakkaten de çok kötü bişey ya valla ben kustuktan sonra da o sarı asidi görünce midem daha çok bulandı berbat bisey
Aynen midem halen ağrıyor o sarı sudan sonra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Miden boş olunca safra kusarsın bu normal yani midenin boş olmaması gerekiyor çünkü mide boş olunca daha fazla kusmaya meyilli olur. Sarı Su da safra yani mide asidi ki iğrenç bir tadı var aynen dediğiniz gibi tam bir zehir tadı 🤢🤮
Valla midem boş degildi kahvaltı yapmıştım ilaç alıyorum normalde biraz azalttım diye böyle oldum ama cidden aci zehir gibi tadı var☹️

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle daha dün kustum üstüne yemekte zorlandım ☹
Ben kustuktan sonra ikindi vaktine kadar hiçbir şey yiyemedim

Aynen midem halen ağrıyor o sarı sudan sonra

Valla midem boş degildi kahvaltı yapmıştım ilaç alıyorum normalde biraz azalttım diye böyle oldum ama cidden aci zehir gibi tadı var☹️
Aynen öyle zehir gibi tadı var

Nursel78

Kayıtlı Üye
rank
İlaç alıyorum aslında priliam Dr günde 2 defa almam gerekiyor 2 gündür 1 indirdim belki o yüzden de oldu.. ama gerçekten de iğrenç bir tat bırakıyor ağızda .. hamilelik boyunca çekmek ayrı bı işkence olmalı..
O ilacı ben hala kullanıyorum bende 1 e düşürsün bu aralar kusmalar sıklaştı ondanmışlar acaba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar