Gebelikte şeker insülin

• Konbuyu başlatan Yasemin5.
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yasemin5. tarafından oluşturulan Gebelikte şeker insülin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 830 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte şeker insülin
Konbuyu başlatan Yasemin5.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
Y

Yasemin5.

Guest
Merhaba benim şekerim sabah 105 aç ...tok olarakta 130 falan çıkıyor bazen 170.200 arası oluyor böyle olup doğumda yada bebğinde sorun yaşayan varmı

Kiram

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim şekerim sabah 105 aç ...tok olarakta 130 falan çıkıyor bazen 170.200 arası oluyor böyle olup doğumda yada bebğinde sorun yaşayan varmı
Çok fazla değil ama su tüketimini ihmal etme, patates, pirinç ,ekmek gibi gıdaları bir arada tüketme . Aşırı meyve tuketmemeye çalış . Bunlara zaten genel gebeler olarak dikkat etmemiz lazım 🤗

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
İnsilün kullanıyorum şükür bir sorun yok 23+4 olduk bile dikkat et ama aç kalmamaya çalış yüksek çıktığı zaman bi iki doz fazla yapıyorum dengeliyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar