Gebelikte şeker yüklemesine aç mı tok mu gidilir ?

• Konbuyu başlatan essra
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde essra tarafından oluşturulan Gebelikte şeker yüklemesine aç mı tok mu gidilir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,618 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte şeker yüklemesine aç mı tok mu gidilir ?
Konbuyu başlatan essra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duruu

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
merhaba şeker yuklemesi icin sehir hastanesine gidecegim ama ac mi tok mu bir sey demediler nasil gitmem gerekiyor
Ac gidilir kan alinir bir saat sonra seker yuklemesi yapiliyo tekrar kan aliniyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

merhaba şeker yuklemesi icin sehir hastanesine gidecegim ama ac mi tok mu bir sey demediler nasil gitmem gerekiyor
Ac gidilir kan alinir bir saat sonra seker yuklemesi yapiliyo tekrar

Aç gidiliyor canım yani bana doktor aç gel dedi aç gittim aç ilk 4 tüp kan aldılar sonra o şeker yüklemesi için bişey içtim 1 saat sonra 1tup daha aldı sonrasında 1 saat sonra bı tüp daha kan aldı yani toplam 6 tüp kan aldı canım 4 u aç o sıvıyı içmeden 2 sini de içtikten sonra kuzun

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ben yapılacağını bilmediğim için tok karna gittim doktorum sordu ac misin diye kahvaltı yapıp geldim dedim aç gelseydin keşke şeker yüklemesi yapardık dedi de daha önce söylemedikleri için yapıp geldim dedim ona rağmen yaptı tok karna

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Ac gideceksin canm bende geçen gün gittim sonuçlarım bugün cıktı doktorq gitmedim daha. Ac gideceksin iki kez kan alınıyor bende saat 10.20 ve 11. 20 de alındı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar