Gebelikte sırt ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Gebelikte sırt ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 668 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte sırt ağrısı
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan -Fatma-

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamile anneler Ben 35 haftalık hamileyim Sırtım çok ağrıyor Bu normal mi siz de yaşadınız mı
Normal ya ilerleyen haftalarda daha yoğun oluyor bebek ağırlığından olsa gerek 🫠🫠 ben yan yattığım halde gece ağrıdan uyuyamıyorum o yüzden belimin altına ince bir kırlent koyuyorum anca öyle iyi geliyor bana

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba hamile anneler Ben 35 haftalık hamileyim Sırtım çok ağrıyor Bu normal mi siz de yaşadınız mı
Çok normal canım. Eşine söyle sırtına beline masaj yapsın birde maden suyu iç iyi gelir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin hızla büyüyor ve karın bel kaslarını aşağıya çekiyor bu yüzden bel sırt ağrısı oluyor. Bol su iç günde iki tane sade maden suyu içebilirsin iyi gelir yatarken otururken sırtını yastıkla destekle canım

Tüm sayfalar yüklendi.