Gebelikte sırt ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Gebelikte sırt ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 682 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte sırt ağrısı
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan -Fatma-

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamile anneler Ben 35 haftalık hamileyim Sırtım çok ağrıyor Bu normal mi siz de yaşadınız mı
Normal ya ilerleyen haftalarda daha yoğun oluyor bebek ağırlığından olsa gerek 🫠🫠 ben yan yattığım halde gece ağrıdan uyuyamıyorum o yüzden belimin altına ince bir kırlent koyuyorum anca öyle iyi geliyor bana

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba hamile anneler Ben 35 haftalık hamileyim Sırtım çok ağrıyor Bu normal mi siz de yaşadınız mı
Çok normal canım. Eşine söyle sırtına beline masaj yapsın birde maden suyu iç iyi gelir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Benim şimdiden başladı 🥺

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin hızla büyüyor ve karın bel kaslarını aşağıya çekiyor bu yüzden bel sırt ağrısı oluyor. Bol su iç günde iki tane sade maden suyu içebilirsin iyi gelir yatarken otururken sırtını yastıkla destekle canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar