Gebelikte son haftalarda bacak ağrısı yaşayanlar var mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan Gebelikte son haftalarda bacak ağrısı yaşayanlar var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,365 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte son haftalarda bacak ağrısı yaşayanlar var mı ?
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Çömelemeyecek derecede ağrı sızlama kramp benzeri durumlar yaklaşan doğum belirtisi olabilir mi 🤔

Sizlerde son haftalarda son durumlar nedir 🐣
34+2 ve ne zaman çömelsem yerden bir şey almak için zor kalkıyorum ayağa çok ağrım oluyor malesef. Onun dışında ayağımı insan gibi uzatamıyorun iyice, hemen kramp giriyor. Uyurken kramplardan dolayı yerimde sıçrayarak uyanıyorum resmen ağrıdan. Artık kremler filanda etki etmiyor diyebilirim.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çömelemeyecek derecede ağrı sızlama kramp benzeri durumlar yaklaşan doğum belirtisi olabilir mi 🤔

Kuzum son haftalarda böyle şikayetler çok normal bebek doğum pozisyonunu almaya çalışıyor rahme baskı yapıyor buda çeşitli ağırlara sebep oluyor normaldir endişe etme

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Genelde senin tahminlerim doğru çıkıyor 6. Hissin kuvvetli banqda 37. Haftada doğurursuj demiştin 😂😂öyle oldu
Cuma günü netleşir herhalde son durumu öğreneyim keyfi nasıl teyzesi 😘 bizde hayırlısıyla sağ salim kucağımıza alsaydık 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

34+2 ve ne zaman çömelsem yerden bir şey almak için zor kalkıyorum ayağa çok ağrım oluyor malesef. Onun dışında ayağımı insan gibi uzatamıyorun iyice, hemen kramp giriyor. Uyurken kramplardan dolayı yerimde sıçrayarak uyanıyorum resmen ağrıdan. Artık kremler filanda etki etmiyor diyebilirim.
37.haftaya geldik sayılır bendede oluyor canım

Kuzum son haftalarda böyle şikayetler çok normal bebek doğum pozisyonunu almaya çalışıyor rahme baskı yapıyor buda çeşitli ağırlara sebep oluyor normaldir endişe etme
Evet canım gelmesi yakın herhalde artık hayırlısı olsun 🤲

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cuma günü netleşir herhalde son durumu öğreneyim keyfi nasıl teyzesi 😘 bizde hayırlısıyla sağ salim kucağımıza alsaydık 🥰🥰

37.haftaya geldik sayılır bendede oluyor canım

Evet canım gelmesi yakın herhalde artık hayırlısı olsun 🤲
Rahatı yerinde gibi annesi 32 haftalık iken senin bir aklını aldı ama şükür 37 haftaya kadar geldiniz

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank

Bende 36+5 haftalık hamileyim ve bende genelde sabahları ve gece yatarken bacaklarıma çok kramp giriyo buda magnezyum eksikliğinden dolayı kaynaklanıyo eğer magnezyum ilacın varsa doktorun gramını artırsın ilacının

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank

Canım şuan 33+4haftaligim. Hamile olduğumu unutup gün boyu ayakta kalınca ağrı oluyor. Ayaklarını yukarı kaldır kan dolaşımı yapsın bacaklarin düzelir. Birde son hastalarda olabildiğince bool dinlenmen lazım bebeğin agirligida vajina üst kemiğine ağrı yapıyor sonrada adım atamiyorsun ağrıdan. Bende çok ağrım oluyor ama ertesi gün gene ayakta oluyorum canımıza acimiyoruz ki 😁

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank

35+3 haftalık hamileyim 33 haftadan beri aynı şeyi yaşıyorum iç bacağımda ağrı sızı yatarken ayaklarımdan destek alıp dönemiyorum yattıktan sonra kalkıp adım atamıyorum 🤷🏻‍♀️🥺

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Rahatı yerinde gibi annesi 32 haftalık iken senin bir aklını aldı ama şükür 37 haftaya kadar geldiniz
Çok şükür canım 🤲

Bende 36+5 haftalık hamileyim ve bende genelde sabahları ve gece yatarken bacaklarıma çok kramp giriyo buda magnezyum eksikliğinden dolayı kaynaklanıyo eğer magnezyum ilacın varsa doktorun gramını artırsın ilacının
Olabilir canım

Teşekkürler canım

Canım şuan 33+4haftaligim. Hamile olduğumu unutup gün boyu ayakta kalınca ağrı oluyor. Ayaklarını yukarı kaldır kan dolaşımı yapsın bacaklarin düzelir. Birde son hastalarda olabildiğince bool dinlenmen lazım bebeğin agirligida vajina üst kemiğine ağrı yapıyor sonrada adım atamiyorsun ağrıdan. Bende çok ağrım oluyor ama ertesi gün gene ayakta oluyorum canımıza acimiyoruz ki 😁
Sağ ol canım deneyim 🥰

Magnezyum eksikliğinden cnm ben de yaşıyorum doktoruna sylersen ilaç verebilir

Yada maden suyu icebilirsin
Olabilir canım tşk ederim 💞

Malesefki son haftalarda doğum yaklaştıkça ağrılar çoğalıyor ben 2. Hamileliğimde 38 haftadan sonra artık yerimden kalkamıyordum
Hayırlısıyla doğursaydık bizlerde canım 🥰

35+3 haftalık hamileyim 33 haftadan beri aynı şeyi yaşıyorum iç bacağımda ağrı sızı yatarken ayaklarımdan destek alıp dönemiyorum yattıktan sonra kalkıp adım atamıyorum 🤷🏻‍♀️🥺
Sanada çok geçmiş olsun canım az kaldı çok şükür 🤲

Son düzenleme:

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende hiç olmadı kuzum aksine bende baya bir rahatlama vardı yenliklik
Sen napyosun bakıyım taze anne 😍 çok giremiyorum çocuklardan kayramiz nasıl keyfiniz sağlığınız yerinde demi canlarım

Ahhh kuzucum hayırlısıyla sende doğurup kucağına alıp rahatlasaydin🥺 az kaldı biraz daha sabır ❤rabbim yardımcın olsun🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar