Gebelikte son haftalarda bacak ağrısı yaşayanlar var mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan Gebelikte son haftalarda bacak ağrısı yaşayanlar var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,385 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte son haftalarda bacak ağrısı yaşayanlar var mı ?
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Sen napyosun bakıyım taze anne 😍 çok giremiyorum çocuklardan kayramiz nasıl keyfiniz sağlığınız yerinde demi canlarım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahhh kuzucum hayırlısıyla sende doğurup kucağına alıp rahatlasaydin🥺 az kaldı biraz daha sabır ❤rabbim yardımcın olsun🙏
Aminnn 🤲 çok şükür az kaldı kuzum 🌺

Şahsen bendede oluyor magnezyum ve kalsiyum takviyesi alıyorum ama geceleri yine uyutmuyor parolla hafifletmeye çalışıyorum 🤦🏻‍♀️
37.haftaya geldik sayılır kuzum, az kaldı hayırlısıyla bizlerde sağ salim kucağımıza alırız inşaallah 🤲

Son düzenleme:

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür canım 🤲

Olabilir canım

Teşekkürler canım

Sağ ol canım deneyim 🥰

Olabilir canım tşk ederim 💞

Hayırlısıyla doğursaydık bizlerde canım 🥰

Sanada çok geçmiş olsun canım az kaldı çok şükür 🤲
Ayn öyle az kaldı bebek aşşaya indikçe ağrı artıyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sen napyosun bakıyım taze anne 😍 çok giremiyorum çocuklardan kayramiz nasıl keyfiniz sağlığınız yerinde demi canlarım

Ahhh kuzucum hayırlısıyla sende doğurup kucağına alıp rahatlasaydin🥺 az kaldı biraz daha sabır ❤rabbim yardımcın olsun🙏
Allah'a şükür iyiyiz kuzum Kayra aşırı yaramaz 😂😂 karnımdaki halinden farkı yok uykular haram oldu 😂😍sen nasılsın Bora'm nasıl

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Allah'a şükür iyiyiz kuzum Kayra aşırı yaramaz 😂😂 karnımdaki halinden farkı yok uykular haram oldu 😂😍sen nasılsın Bora'm nasıl
Eleeeeee yer teyzesi yerrrr 😍😍 vala bora ne yapsın kuzum Rüya huzur vermiyor hiç kıskanıyor uyutuyorum uyandiriyor😔 bizde de durumlar böyle bakalm canım idare ediyoruz bakalm . Kayram ne kadarlık oldu annesi😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eleeeeee yer teyzesi yerrrr 😍😍 vala bora ne yapsın kuzum Rüya huzur vermiyor hiç kıskanıyor uyutuyorum uyandiriyor😔 bizde de durumlar böyle bakalm canım idare ediyoruz bakalm . Kayram ne kadarlık oldu annesi😍
Ya rüya sevgi paylasışdı ya onun farkında şuan minik prenses öp beniö yerime ikisinide Kayra bugün tam 17 günlük oldu teyzesi 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar