Gebelikte Su fazlalıgı

• Konbuyu başlatan İmran bilgin
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İmran bilgin tarafından oluşturulan Gebelikte Su fazlalıgı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,579 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Su fazlalıgı
Konbuyu başlatan İmran bilgin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mnengizek

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Senin elindemiymiş dogurmakta doğurmamaya calisacakmissin canım doktor değiştirmeyi sevmem ama bence sen başka bı doktora git bende şekerden su fazla oluyo diye duydum git başka doktora şeker diyeti verir büyük ihtimal yani en azından doğurma çocuğu tut içinde demez ,bide arkadaşım havuç çok yiyormuş ondan suyu fazlaymış öyle demişti yeme bakım havuç şekerli şeyler falan bide stres yapma ciğerim çocuğun doğacağı yoksada doğar Allah muhafaza

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
valla canım dün kontrolden çıktım bende şeker vardı iki haftada bir kontrole çagırıyo sordum seker oldugu için takip ediyor suyu felan yükselmesin diye ama ne olursa olsun sancı oldu zamn gel dedi en azından ben yanında olurum müdahale ederim evde cekme sacını çok fazla senin doktorun niye diyoki dogurmamaya çalış

İ

İmran bilgin

Guest
valla canım dün kontrolden çıktım bende şeker vardı iki haftada bir kontrole çagırıyo sordum seker oldugu için takip ediyor suyu felan yükselmesin diye ama ne olursa olsun sancı oldu zamn gel dedi en azından ben yanında olurum müdahale ederim evde cekme sacını çok fazla senin doktorun niye diyoki dogurmamaya çalış
Haklısınız cnm

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kacinci haftadasın canım benimde sekerim var insulin oluyorum suyum artık sınıra gelmiş dedi dün nstde sancı görseydi sezeryanla alacaktı benim diğerleri sezeryan olduğu için çarşamba tekrar çağırdı bu arada 36+1 bu gün çarşamba 36 bitiyor

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kacinci haftadasın canım benimde sekerim var insulin oluyorum suyum artık sınıra gelmiş dedi dün nstde sancı görseydi sezeryanla alacaktı benim diğerleri sezeryan olduğu için çarşamba tekrar çağırdı bu arada 36+1 bu gün çarşamba 36 bitiyor
31 haftamdayım bende şeker çıkınca 2 hafta süre verdi doktorum dengeleyemezsen insüline başlatırım dedi bende 1 haftada dengeledim gittim tebrik etti devam et dedi 1 ay olacak çok düzenli gidiyor şeker sana doktorun direk ignemi verdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

az kalmış inşallah saglıklı Bi şekilde geçer bu süreç bu şekerde çıkar hayatımızdan hayatımızı çok kısıtlıyor ya😖😔 şimdi ignelerde mahvetmiştir seni

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar