Gebelikte su tüketimi

• Konbuyu başlatan Bbb
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bbb tarafından oluşturulan Gebelikte su tüketimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 605 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte su tüketimi
Konbuyu başlatan Bbb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin
B

Bbb

Guest
Merhaba 7 haftalık hamileyim ve su içemiyorum. Su içtiğim anda midem bulanıyor ve çıkartıyorum. İşin garip kısmı da sürekli tuvaletteyim. Vücudumdaki bu su kaybının bebeğe etkisi olabilir mi? Ve bu durumdan nasıl kurtulurum inanın çok susuyorum ve su içemiyorum perişan haldeyim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle aç karnına içme bulantıyı artırır. Bir dikişte içmektense gün içinde azar azar tüketmeye çalış. İçine nane limon vb aroma verecek şeyler koyup bulantıyı azaltabilirsin.

Kesinlikle aç karnına içme bulantıyı artırır. Bir dikişte içmektense gün içinde azar azar tüketmeye çalış. İçine nane limon vb aroma verecek şeyler koyup bulantıyı azaltabilirsin.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.