Gebelikte Suyun az olması

• Konbuyu başlatan Esmacakmakk
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmacakmakk tarafından oluşturulan Gebelikte Suyun az olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 923 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Suyun az olması
Konbuyu başlatan Esmacakmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
E

Esmacakmakk

Guest
Bugün doktoruma gittim.

Öncelikle kalbini dinledi o kadar yavaş atıyordu ki korktum. Tekrar dinlediğinde hızlandı normale döndü. Korktuğum için mi bilmem doktor "makine ölçmemiş olabilir korkma normal" dedi ama bu Kötü bir şeyin habercisi olabilir mi? İlk sorum bu.
Sonra, hiç su içmiyor musun diye sordu suyun az dedi. Belki çocuk çişini yapmamış da olabilir korkma sınırın altında değilsin ama az dedi.

Ne gibi sorunlar yaşatır bana acaba bunlar? Kalbi konusunda böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktoruma gittim.

Öncelikle kalbini dinledi o kadar yavaş atıyordu ki korktum. Tekrar dinlediğinde hızlandı normale döndü. Korktuğum için mi bilmem doktor "makine ölçmemiş olabilir korkma normal" dedi ama bu Kötü bir şeyin habercisi olabilir mi? İlk sorum bu.
Sonra, hiç su içmiyor musun diye sordu suyun az dedi. Belki çocuk çişini yapmamış da olabilir korkma sınırın altında değilsin ama az dedi.

Ne gibi sorunlar yaşatır bana acaba bunlar? Kalbi konusunda böyle bir şey yaşayan oldu mu?
Bencede bol bol su tüketin bol bop meyve yiyin hatta her gun havuc tuketin havuç en faydalisidir suyu çoğaltıyor havuc blnedrden gecirip suyunuda tuketebilrisiniz ben cok su tuketyordum ama simdi zorlayarak gunde 1bucuk litre tuketyorum

E

eSRa.gngrmez

Guest
Bana da suyun cok az demisti ramazandayiz oructa tutuyordum cok su ic semitotu ye sebze ye dedi ben sebze cok yiyemedim ama iftarla sahur arasi 3 litre su ictim 2 hafta sonra normale donmustu salata ye yogurt ye ama suyu mutlaka fazlalstir

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktoruma gittim.

Bende de ilk kalbi öyleydi düzeldi ama sonra bazen makine yanlış ölçüm yapıyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Onu bilmiyorumda suyun çoğalması için havuç suyu öneriyorlar
Bugün doktoruma gittim.

G

Güler

Guest
Benim 16. Haftada suyu az ve gebeliği sonlandırmak gerekiyor dendi.Ben kabul etmedim sonlandırmayı.Çok şükür sonrasında düzeldi şuan sınırda yine ama bu haliyle sorun yaratmaz dedi.O süre zarfında hergün havuç suyu ve 3 litre su içtim ve bir de zemzem suyu içtim.Yaşamaz dedikleri bebeğimin şuan için sıkıntısı yok çok şükür. 29 Haftalık olduk.

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktoruma gittim.

Bende geçen gittim bebegin suyu az orucmu tutuyon dedi evet dedim suyu azalmis bebek 2 hafta geride kalmis dedi cok korktum havucu rendeleyip yogurtla tuketiyorum yada rendeleyip tuzlayip yiyorum
Doktor yeterli su aldığını idrarinin renginden de anlayabilirsin dedi acik parlaksa suyun iyi koyu sariysa az demekmiş 🤔🤔🤗🤗😊

E

Esmacakmakk

Guest
Hepinize çok teşekkür ederim havuç yemeye başladım ben de.

Çok sağolun inşallah hepimiz sağ salim alırız kucağımıza sağlıkla 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar