Sorum var Gebelikte temizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ~canan~ tarafından oluşturulan Gebelikte temizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 454 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte temizlik
Konbuyu başlatan ~canan~
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar inşallah herkesin durumu iyidir. Malum bayram geliyor. Temizlik yapıyor musunuz. Ben biraz korkuyorum yaparken. Çok ağır iş yapmıyorum ama evi süpürürken koltukların altına falan iyice temiz olsun diye eğiliyorum sizce yapmamalı mıyım?

bahar❤️elizan

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık gebesin diyeceğim ama bunun hafta ile de alakası olmuyor ilk aylar düşük son aylarda erken doğum riski eşin yardım edebiliyorsa evi o süpürsün. Şahsen ben şuan annemin yanındayım ama en son 31 haftalıkken kendi evimi temizledim ama eşim evi komple süpürdü ben sadece sildim . Eşine söyle o komple dip köşe temizlesin sen sil sadece
İşte maalesef bütün eşler ok kadar anlayışlı olmuyor benim eşim tüm gün evde yatı bari çocuğa bak dedim Yoda yok bir yandan yaramaz kızım bir yandan hamilelik vala yapa bildiğim kadar yaptı😖

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İşte maalesef bütün eşler ok kadar anlayışlı oluyor benim eşim tüm gün evde yatı bari çocuğa bak dedim Yoda yok bir yandan yaramaz kızım bir yandan hamilelik vala yapa bildiğim kadar yaptı😖🥴
Ah ah böyle insanlardan nefret ediyorum o çocuğu tek başına yapmıyorsun ya tabili bakacak babası değil mi 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede öyle canım rahim ağrısı fazla ayyy bir hayırlısı ile dogursak ben başka birşey istemiyorum 😂
Kı bugun daha kötüyüm benim kızçe babasının gelmesini bekliyormuş gibi adam geldikten sonra düzenli sancı vermeye başladı 5 saat çektim resmen şiddeti artmayınca hastaneye gitmek istemedim ama ne yürüyebildim nw yatabildim. Şükür şuan sancının şiddeti daha az ama haraketleri azaldı ve kendini çok kasıyor

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm canım. Bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Kolay bir doğum olsun duamız tüm gebişlere 🌸

Doğru ama gelen cevaplardan anladığım kadarıyla en iyisi yapmamak. 9 ay idare etsek bişey değil aslında. Allah korusun bebeklerimizi 🌺

Benimki daha 15 haftalık. Ben de korkuyorum ve artık yapmamaya karar verdim. En azından dip temizlikten uzak durmak. Sadece hafif günlük ev işlerini zorlamadan yapabiliriz 🤗
Öyle ama evde başka çocuk varsa hiç temiz kalırmı o ev mecbur yapıyon

bahar❤️elizan

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah böyle insanlardan nefret ediyorum o çocuğu tek başına yapmıyorsun ya tabili bakacak babası değil mi 🤦🏻‍♀️

Kı bugun daha kötüyüm benim kızçe babasının gelmesini bekliyormuş gibi adam geldikten sonra düzenli sancı vermeye başladı 5 saat çektim resmen şiddeti artmayınca hastaneye gitmek istemedim ama ne yürüyebildim nw yatabildim. Şükür şuan sancının şiddeti daha az ama haraketleri azaldı ve kendini çok kasıyor
Vala sanki çocuğu ben tek başıma yapmışım asla bak bakma sadece kırk yılda bi merhamete geliyor ben banyoya girince bakıyor oda daha banyodan çıkar çikmaz yanıma gönderiyo ya bari üstümü giyseydim diyin yok bukardarı yeter sana diyo çok sinir oluyorum

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank

Canım doktor erken doğmasın diye ilaç vermedimi bana verdi fitil akşam kullanıyordum sabah akşam kullan açılman ve erken doğumun olmasın dedi bende sadece baskı yaptığı için rahim ağrısı ayakta oluyor onun dışında ağrı falan yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Vala sanki çocuğu ben tek başıma yapmışım asla bak bakma sadece kırk yılda bi merhamete geliyor ben banyoya girince bakıyor oda daha banyodan çıkar çikmaz yanıma gönderiyo ya bari üstümü giyseydim diyin yok bukardarı yeter sana diyo çok sinir oluyorum
Ayy bunun gibi insanlardan çocuk yapmayacaksın valla birinciyi yapıo baktın böyle ikinci kez baba olmaya layık bile değiller. Allah yardımcın olsun

Canım doktor erken doğmasın diye ilaç vermedimi bana verdi fitil akşam kullanıyordum sabah akşam kullan açılman ve erken doğumun olmasın dedi bende sadece baskı yaptığı için rahim ağrısı ayakta oluyor onun dışında ağrı falan yok
Yok birtanem doktorum şuan fitile karşı açık açık dile getirdi zaten haftan gelmiş diye kayra da da bende 27 den 34 e kadar kullandım sokra doktorum bıraktırmıştı şimdi sancıların olacak ki açılma var mı yok mu anlayacağız diye düşün bu da aynısını dedi ilaç vermeyeceğim diye zaten 37 olduk biz şükür 🙏🏻. Bu saatten sonra gelse de erken doğum değil 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.